Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 46 položek
Tandberg External RDX Drive Power Supply 12V/1A

Tandberg External RDX Drive Power Supply 12V/1A

Typ zařízení Síťový adaptér Navrženo pro RDX QuikStor
Tandberg 1M Int SAS cable, SFF-8484-SFF-8482

Tandberg 1M Int SAS cable, SFF-8484-SFF-8482

Tandberg 1M Int SAS cable, SFF-8484-SFF-8482
Tandberg 2M Ext SAS cable, SFF-8088-SFF-8088

Tandberg 2M Ext SAS cable, SFF-8088-SFF-8088

Tandberg 2M Ext SAS cable, SFF-8088-SFF-8088
Tandberg 2M Ext SAS cable, SFF-8470-SFF-8088

Tandberg 2M Ext SAS cable, SFF-8470-SFF-8088

Tandberg 2M Ext SAS cable, SFF-8470-SFF-8088
Tandberg 5M FC cable,  multimode LC to LC

Tandberg 5M FC cable, multimode LC to LC

Tandberg 5M FC cable, multimode LC to LC
Tandberg RDX 320 GB Cartridge (single)

Tandberg RDX 320 GB Cartridge (single)

Tandberg RDX 320 GB Cartridge (single)
Tandberg RDX 500 GB Cartridge (single)

Tandberg RDX 500 GB Cartridge (single)

Tandberg RDX 500 GB Cartridge (single)
Tandberg 2M Ext SAS cable, 4-way fanout

Tandberg 2M Ext SAS cable, 4-way fanout

Tandberg 2M Ext SAS cable, 4-way fanout
Tandberg RDX 1.0TB Cartridge (single)

Tandberg RDX 1.0TB Cartridge (single)

Tandberg RDX 1.0TB Cartridge (single)
Tandberg RDX int bare SATA (no SW)

Tandberg RDX int bare SATA (no SW)

The RDX QuikStor combines the simplicity of tape based backup with the speed and instant access of a hard drive with...
Tandberg RDX SSD 128 GB Cartridge (single)

Tandberg RDX SSD 128 GB Cartridge (single)

Tandberg RDX SSD 128 GB Cartridge (single)
Tandberg RDX 2TB Cartridge (single)

Tandberg RDX 2TB Cartridge (single)

Typ RDX Zahrnutý počet médií 1 Nativní kapacita 2 TB Připravenost Kompatibilní s Windows 7
Tandberg RDX 3TB Cartridge (single)

Tandberg RDX 3TB Cartridge (single)

Tandberg RDX 3TB Cartridge (single)
Tandberg LTO SAS Connectivity Kit

Tandberg LTO SAS Connectivity Kit

Overland Storage SAS Connectivity Kit - řadič úložiště - SAS 2 Typ zařízení Řadič úložiště...
Tandberg NEO XL-Series right-side magazine

Tandberg NEO XL-Series right-side magazine

Zásobník na kazety s uloženými knihovnami, pravý
Tandberg NEO XL-Series left-side magazine

Tandberg NEO XL-Series left-side magazine

Zásobník na kazety s uloženými knihovnami, levý
Tandberg LTO-5 HH - Internal bare drive, black, SAS

Tandberg LTO-5 HH - Internal bare drive, black, SAS

Typ zařízení Pásková mechanika Standard záznamu LTO Ultrium 5 Provedení skříně Interní Typ rozhraní...
Tandberg LTO-5 HH - Internal drive kit, black, SAS

Tandberg LTO-5 HH - Internal drive kit, black, SAS

Typ zařízení Pásková mechanika Standard záznamu LTO Ultrium 5 Provedení skříně Interní Typ rozhraní...
Tandberg LTO-5 HH - External drive kit, black, SAS

Tandberg LTO-5 HH - External drive kit, black, SAS

Typ zařízení Pásková mechanika Standard záznamu LTO Ultrium 5 Provedení skříně Externí Typ rozhraní...
Tandberg LTO-5 HH - Internal bare drive, black, FC

Tandberg LTO-5 HH - Internal bare drive, black, FC

Typ zařízení Pásková mechanika Standard záznamu LTO Ultrium 5 Provedení skříně Interní Typ rozhraní...
Tandberg RDX QuikStation 4 1U

Tandberg RDX QuikStation 4 1U

Typ zařízení Knihovna RDX - montovatelné do skříně Rozhraní Gigabit Ethernet Rozměry (ŠxHxV) 44 cm x 47.8...
Tandberg RDX QuikStation 4 Desktop

Tandberg RDX QuikStation 4 Desktop

Typ zařízení Knihovna RDX - externí Rozhraní Gigabit Ethernet Rozměry (ŠxHxV) 46.45 cm x 48.1 cm x 6.8 cm...
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###