Dalekohled Levenhuk Wise 8x32

Dalekohled Levenhuk Wise 8x32
 

Produkt není momentálně v nabídce

Part Nr.

69684

Kód zboží

1503177

Výrobce
Levenhuk
EAN

6900000686911

Záruka
36 Měsíců

Kompaktní monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8 x 32 je tou nejlepší volbou pro turistiku a cestování. Pokud nechcete nosit těžký binokulární dalekohled plné velikosti, pak je tento monokulár se svou moderní konstrukcí využívající střechový hranol.

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Kompaktní monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8 x 32 je tou nejlepší volbou pro turistiku a cestování. Pokud nechcete nosit těžký binokulární dalekohled plné velikosti, pak je tento monokulár se svou moderní konstrukcí využívající střechový hranol pro vás ideální! Ornitologie, turistika, adrenalinové sporty, studování architektury -  Levenhuk Wise 8 x 32 je vynikající pro všechny tyto zábavné aktivity!

  Optickým výkonem monokuláru Levenhuk Wise 8 x 32 budete příjemně překvapeni. Čočky jsou vyrobeny z kvalitního skla BaK-4, což eliminuje negativní dopady fázového posunu a zvyšuje ostrost a kontrast obrazu. Čočky jsou pokryty několika vrstvami speciálního antireflexního materiálu. Tato povrchová úprava snižuje rozptyl světla a parazitní odrazy, dělá obraz jasným a sytým i za soumraku. Zvětšení 8x umožňuje pečlivě zkoumat i výrazně vzdálené objekty.

  Monokulární dalekohled
  je určen především pro pozorování ve dne, ale nezklame vás ani při zhoršených světelných podmínkách.

  Tělo dalekohledu je plně chráněno speciálním pogumovaným povrchem odolným vůči vibracím. Povrchová úprava chrání citlivou optiku nejen proti mechanickým otřesům a chvění, ale také proti prachu a stříkající vodě. Očnice je vyrobena z pryže a můžete ji snadno upravit k dosažení co nejpohodlnější pozorovací polohy. Díky této funkci je pozorování při nošení brýlí mnohem pohodlnější. Monokulár Levenhuk Wise 8 x 32 můžete rychle zaostřit jen jednou rukou - zaostřovací kolečko se nachází přímo uprostřed přístroje.

  Specifikace:

  Kompaktní a lehký monokulární dalekohled
  Optika ze skla špičkové kvality
  Vícevrstvá povrchová úprava
  Antivibrační pogumování těla
  Praktický zaostřovací šroub
  Pryžové twist-up očnice

  Obsah balení:

  Monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8 x 32
  Pouzdro
  Ochranná krytka okuláru
  Ochranná krytka objektivu
  Čistící utěrka
  Poznámka výrobce:

  Výrobě optiky pod obchodní značkou Levenhuk LabZZ, která zahrnuje atraktivní a uživatelsky přívětivé teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a vědecké soupravy, se věnuje mimořádná pozornost. Vyrábíme také optické přístroje podporované společností Discovery Channel – jedná se o úžasné přístroje, které mají podněcovat lidskou zvědavost a ukojit touhu lidí po poznání okolního světa. Ústředí společnosti se nachází ve Spojených státech (Tampa), dále má prodejní a zásobovací pobočky v USA, Kanadě, Evropě a Asii a výrobní závod v Číně.

  Stránky výrobce:

  https://www.levenhuk.cz

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA