Nastavení souborů cookies

Můžeme pracovat se soubory cookies, abychom věděli, jak to na našem webu žije a mohli vám poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek?

FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 190 položek
Pigtail LC 9/125(single mode), 0,9mm, 1m

Pigtail LC 9/125(single mode), 0,9mm, 1m

Optické vlákno s konektorem LC. Pigtail.Pro zakončení optického kabelu.
DATACOM Optický pigtail LC    09/125 (SM) 1m

DATACOM Optický pigtail LC 09/125 (SM) 1m

Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 1m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně...
Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, 1m

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, 1m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit,...
DATACOM Optický pigtail LC 09/125 (SM) 2m

DATACOM Optický pigtail LC 09/125 (SM) 2m

Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či...
Digitus Optic Patch, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 3m

Digitus Optic Patch, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC Connector...
Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 1m

Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 1m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.; Použití: Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly,...
Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, 2m

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, 2m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit,...
Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 2m

Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 2m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.; Použití: Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly,...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 0,5m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 0,5m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 1m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 1m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 3m

Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 3m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.; Použití: Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly,...
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC Connector...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 2m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 2m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Digitus optický kabel, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 5m

Digitus optický kabel, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3 • LC / LC Connector •...
Optický patchkabel LC/LC 9/125 (single mode), duplex, 3m

Optický patchkabel LC/LC 9/125 (single mode), duplex, 3m

duplexní optický kabel s konektory LC -LC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 3m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 3m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.; Použití: Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly,...
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 62,5/125 µ, Duplex, 1m

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 62,5/125 µ, Duplex, 1m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 1M • LC / LC Connector • Connector with...
Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru

Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru

Popis produktu Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 7m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 7m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 10m

Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 10m

Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se...
Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.; Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###