Nastavení souborů cookies

Můžeme pracovat se soubory cookies, abychom věděli, jak to na našem webu žije a mohli vám poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek?

FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 491 položek
DATACOM Optický pigtail ST    09/125 (SM) 2m Lepší cena po přihlášení

DATACOM Optický pigtail ST 09/125 (SM) 2m

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ...
Pigtail ST 50/125 (multi mode), 0,9mm, 1m

Pigtail ST 50/125 (multi mode), 0,9mm, 1m

Optické vlákno s konektorem ST. Pigtail.Pro zakončení optického kabelu.
Optický patchkabel MTRJ-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 5m

Optický patchkabel MTRJ-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 5m

Duplexní optický kabel s konektory MTRJ a ST.; Kabel: 2-žilový kabel s vícevidovými skleněnými vlákny...
Pigtail ST 50/125 (multi mode), 0,9mm, 2m

Pigtail ST 50/125 (multi mode), 0,9mm, 2m

Optické vlákno s konektorem ST. Pigtail.Pro zakončení optického kabelu.
Pigtail LC 9/125(single mode), 0,9mm, 1m

Pigtail LC 9/125(single mode), 0,9mm, 1m

Optické vlákno s konektorem LC. Pigtail.Pro zakončení optického kabelu.
DATACOM Optický pigtail SC    09/125 (SM) 1m

DATACOM Optický pigtail SC 09/125 (SM) 1m

Optický pigtail DATACOM SC 09/125 SM 1m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či...
Optický patchkabel MTRJ-MTRJ 50/125 (multi mode), duplex, 1m Lepší cena po přihlášení

Optický patchkabel MTRJ-MTRJ 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Duplexní optický kabel s konektory MTRJ.; Kabel: 2-žilový kabel s vícevidovými skleněnými vlákny (průměr...
Optický patchkabel MTRJ-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 10m

Optický patchkabel MTRJ-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 10m

Duplexní optický kabel s konektory MTRJ a ST.; Kabel: 2-žilový kabel s vícevidovými skleněnými vlákny...
DATACOM Optický pigtail SC    09/125 (SM) 2m Skladem Lepší cena po přihlášení

DATACOM Optický pigtail SC 09/125 (SM) 2m

Optický pigtail DATACOM SC 09/125 SM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či...
DATACOM Optický pigtail SC    50/125 (MM) 2m

DATACOM Optický pigtail SC 50/125 (MM) 2m

Optický pigtail DATACOM SC 50/125 MM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či...
DATACOM Optický pigtail LC    09/125 (SM) 1m

DATACOM Optický pigtail LC 09/125 (SM) 1m

Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 1m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně...
Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 2m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 2m

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s...
DATACOM Optický pigtail SC 62,5/125 (MM) 2m

DATACOM Optický pigtail SC 62,5/125 (MM) 2m

Optický pigtail DATACOM SC 62,5/125 MM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně...
DATACOM Optický pigtail ST 62,5/125 (MM) 2m

DATACOM Optický pigtail ST 62,5/125 (MM) 2m

Optický pigtail DATACOM ST 62,5/125 MM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně...
DATACOM Optický pigtail ST    50/125 (MM) 2m

DATACOM Optický pigtail ST 50/125 (MM) 2m

Optický pigtail DATACOM ST 50/125 MM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či...
Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, 1m

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, 1m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit,...
Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Typ produktu: Optický kabel Patchcord 9/125 duplex; Typ: LC-SC; Délka kabelu: 1m
DATACOM Optický pigtail LC 09/125 (SM) 2m

DATACOM Optický pigtail LC 09/125 (SM) 2m

Optický pigtail DATACOM LC 09/125 SM 2m Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či...
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu...
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu...
Optický patchkabel LC/SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC/SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr...
Digitus Optic Patch, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 3m

Digitus Optic Patch, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC Connector...
Masterlan optický patchcord SC-SC 09/125 SM, duplex, 2m

Masterlan optický patchcord SC-SC 09/125 SM, duplex, 2m

Masterlan optické patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozváděč,...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###