Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace... Nesouhlasím
Huawei ME909u-521, LTE modul, mini PCIe
1 943,- bez DPH
Netis WF-2419, Wi-Fi N router, 300mbps, 4x LAN, 1x WAN, 2x anténa 5dBi
Netis WF-2419
Netis WF-2419, Wi-Fi N router, 300mbps, 4x LAN, 1x WAN, 2x anténa 5dBi
314,- bez DPH
Nabíjecí svítilna Emos 3810 (P2305) (3.generace)
602,- bez DPH
Lindy DisplayPort 1.3 kabel, DP(M) - DP(M), 2m
540,- bez DPH
Seagate SkyHawk 1TB, 3.5" HDD, 7200rpm, 64MB, SATA III
1 344,- bez DPH
Seagate Desktop HDD 1TB, 3.5" disk, 7200rpm, 64MB, SATA III
1 172,- bez DPH
nejdiskutovanější
Huawei E5577C, LTE modem s Wi-Fi, černý, T-Mobile
1 407,- bez DPH
Whitenergy 120W napájecí zdroj pro LED pásky 12V, 10A, indoor
439,- bez DPH
Tenda W322U Wi-Fi USB adaptér, 2xR, 2xT
Tenda W322U Wi-Fi USB adaptér, 2xR, 2xT
Šikovný USB WiFi adaptér...
211,- bez DPH
serverhosting
Filtrovat položky:
 
 
Řadit položky:
s omezením

řadit podle

 
Zobrazit položky:
 položek na stránce
1234567...37 následující »  [vše]
Nalezeno 1105 položek
Digitus NAS server pro USB HDD pouzdra, FTP, až do 1.5 TB 1x USB 2.0, 1x 10/100 Mbps LAN

Digitus NAS server pro USB HDD pouzdra, FTP, až do 1.5 TB 1x USB 2.0, 1x 10/100 Mbps LAN

NAS server pro USB pouzdra na pevné disky NAS funkce (Network Attached Storage) Součástí produktu je i USB kabel,...
1 054,-
s DPH
Addonics NAU LAN-USB adaptér

Addonics NAU LAN-USB adaptér

Tento nejnovější USB "k-síti-přípojný" adaptér je mocným nástrojem pro přidání libovolného USB...
1 237,-
s DPH
Digitus DN-13020, síťový USB server, 1x USB 2.0, 1x LAN

Digitus DN-13020, síťový USB server, 1x USB 2.0, 1x LAN

3v jednom - Printserver , NAS , Síťový USB Hub • Tiskový server - ideální pro multifunkční tiskárny...
1 366,-
s DPH
SC101i miniITX chassi, 6,75"×6,75" tichý (25dB),černý, bez zdroje

Supermicro CSE-101i

SC101i miniITX chassi, 6,75"×6,75" tichý (25dB),černý, bez zdroje
1 718,-
s DPH
Xtenlan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Cisco, Planet kompatibilní

Xtenlan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Cisco, Planet kompatibilní

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae,...
2 029,-
s DPH
SUPERMICRO mini1U chassis CSE-502L-200B

SUPERMICRO mini1U chassis CSE-502L-200B

Zadní I/O, 1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W, pro Atom MB 1. Mini 1U Chassis...
2 328,-
s DPH
Synology DS115j DiskStation

Synology DS115j

Synology DS115j DiskStation
2 361,-
s DPH
SUPERMICRO chassis mini1U, 1x fixed HDD, 200W for Atom based MB - přední I/O porty

SUPERMICRO chassis mini1U, 1x fixed HDD, 200W for Atom based MB - přední I/O porty

SUPERMICRO chassis mini1U, 1x fixed HDD, 200W for Atom based MB - přední I/O porty
2 402,-
s DPH
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD

ZyXEL NAS326

ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD
2 595,-
s DPH
Xtenlan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

Xtenlan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae,...
2 629,-
s DPH
SUPERMICRO Mid-Tower 6x 3,5" + 4x 2,5" int. HDD, 2x 5,25", bez zdroje

Supermicro CSE-GS50-000R

SUPERMICRO Mid-Tower 6x 3,5" + 4x 2,5" int. HDD, 2x 5,25", bez zdroje
2 798,-
s DPH
QNAP TS-112P Turbo NAS server, 1,6 GHz SC, 512MB DDR3, 1x HDD, USB 3.0, iSCSI

QNAP TS-112P

QNAP TS-112P Turbo NAS server, 1,6 GHz SC, 512MB DDR3, 1x HDD, USB 3.0, iSCSI
2 826,-
s DPH
SUPERMICRO CSE-731I-300B, MiniTower, 300W, 4xSATA

SUPERMICRO CSE-731I-300B, MiniTower, 300W, 4xSATA

Supermicro SC731I-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W(80+),černý 1. 300W High-efficiency Power...
3 015,-
s DPH
Supermicro CSE-510L-200B

Supermicro CSE-510L-200B

SC510L-200B mini1U 9,6"x9,6" 65Wcpu,2SFF,200W,1PCI,noCD,černé
3 073,-
s DPH
QNAP TS-120 Turbo NAS server, 1,6 GHz Marvell, 512MB DDR3 RAM, 1x HDD, USB 3.0, iSCSI

QNAP TS-120 Turbo NAS server, 1,6 GHz Marvell, 512MB DDR3 RAM, 1x HDD, USB 3.0, iSCSI

QNAP TS-120 je NAS server určený do domácností, kanceláří a menších firem. Umožňuje snadné sdílení a...
3 086,-
s DPH
Supermicro CSE-512L-260B, serverová 1U skříň, černá

Supermicro CSE-512L-260B, serverová 1U skříň, černá

PC Skříň SuperMicro SC512L-260, 1U rackmount, 260 W zdroj, 2 x 3.5" interní pozice, 1x rozšiřující slot s...
3 112,-
s DPH
QNAP QGenie Mobile NAS, 600MHz, 64GB RAM, 32GB_SSD, Wifi, LAN, USB 3.0, SD

QNAP QGenie Mobile NAS, 600MHz, 64GB RAM, 32GB_SSD, Wifi, LAN, USB 3.0, SD

Mobilní NAS - Rozšiřte možnosti vašich mobilních zařízení QGenie nabízí skvělé bezdrátové mobilní...
3 119,-
s DPH
FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host

FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host

FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host Specifikace: 2x 3.5" SATA + RAID 0/1/BIG +...
3 151,-
s DPH
Supermicro SC731D-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W, černý

Supermicro SC731D-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W, černý

Supermicro SC731D-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W, černý
3 267,-
s DPH
Supermicro SC502-200B mini1U 9,6"x9,6" 35Wcpu, 1HDD, 200W(80+), černé

Supermicro SC502-200B mini1U 9,6"x9,6" 35Wcpu, 1HDD, 200W(80+), černé

PC Skříň SuperMicro SC502L-200, 1U mini rackmount, 200 W zdroj, 1x 3.5" interní pozice nebo volitelně 2x 2.5"...
3 278,-
s DPH
SUPERMICRO mini1U chassis, 1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W (Gold)

Supermicro CSE-504-203B

SUPERMICRO mini1U chassis, 1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W (Gold)
3 340,-
s DPH
SUPERMICRO chassis mini1U,1x fixed HDD,200W for Atom based MB front I/O

SUPERMICRO chassis mini1U,1x fixed HDD,200W for Atom based MB front I/O

1. 200W High-Efficiency Low Noise Power Supply 2. Front I/O Ports 3. 1x 3.5" Internal Drive Bay 4. OR 2x 2.5"...
3 361,-
s DPH
SUPERMICRO mini1U chassis CSE-512-200B

SUPERMICRO mini1U chassis CSE-512-200B

1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W (80PLUS) 1. 200W High-Efficiency Low Noise Power...
3 447,-
s DPH
SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O, černý

SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O, černý

1. 260W Power Supply 2. 1x 3.5" Internal Drive Bay 3. 1x 10cm 5K RPM Blower Fan 4. 1x Full-height, Half-length Front...
3 462,-
s DPH
Supermicro CSE-505-203B

Supermicro CSE-505-203B

mini1U 6,75"×6,75" pro Avoton, frontIO, PCI, 1HDD/2SFF, 200W, no-fan, černé
3 484,-
s DPH
Synology DS216se DiskStation

Synology DS216se DiskStation

Synology DiskStation DS216se je dvoušachtové NAS zařízení nenáročné na rozpočet, ideální pro váš první...
3 579,-
s DPH
skladem
SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O

SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O

1. 260W Power Supply 2. 1x 3.5" Internal Drive Bay 3. 2x 12900 RPM Cooling Fan 4. 1x Full-height, Half-length Front...
3 772,-
s DPH
WD My Cloud Personal Storage 3TB, externí 3.5" disk, DLNA, GLAN

WD My Cloud Personal Storage 3TB, externí 3.5" disk, DLNA, GLAN

Uloží všechno. Přístup odkudkoliv. Konečně - dejte svým zákazníkům kompletní řešení pro ukládání...
4 295,-
s DPH
QNAP TS-131 (1,2GHz/512MB RAM/1xSATA)

QNAP TS-131 (1,2GHz/512MB RAM/1xSATA)

1-bay home & SOHO NAS for personal cloud with file sharing, backup, and multimedia experience Features -Build...
3 938,-
s DPH
WD My Cloud Personal Storage 4TB, externí 3.5" disk, DLNA, GLAN

WD My Cloud Personal Storage 4TB, externí 3.5" disk, DLNA, GLAN

Uloží všechno. Přístup odkudkoliv. Konečně - dejte svým zákazníkům kompletní řešení pro ukládání...
4 561,-
s DPH

X
Zboží přidané do košíku
###

(kód: 
###
)

Množství (ks):
###
 
Cena za ks:
###
s DPH:
###
 
V košíku:
s DPH:
###

###