Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace... Nesouhlasím
Lexmark MS415dn, A4, 1200x1200dpi, 38ppm, duplex, USB, GLAN
Lexmark MS415dn
Lexmark MS415dn, A4, 1200x1200dpi, 38ppm, duplex, USB, GLAN
2 707,- bez DPH
T-mobile mobilní internet Twist Online s kreditem 200 Kč
99,- bez DPH
Seagate SkyHawk 8TB, 3.5" HDD, 7200rpm, 256MB, SATA III
6 211,- bez DPH
AXAGON PWB-A10, powerbanka, Li-Pol, 10000mAh, 2x USB, 2x 2A
451,- bez DPH
Panasonic eneloop, AAA, Ni-Mh, 4ks, 750mAh, 2100 cyklů
188,- bez DPH
Voltcraft VC 2000, automatická nabíječka olověných a gelových baterií
Voltcraft VC 2000
Voltcraft VC 2000, automatická nabíječka olověných a gelových baterií
1 314,- bez DPH
nejdiskutovanější
Canon MAXIFY MB5150
Canon MAXIFY MB5150
Tato výkonná...
3 494,- bez DPH
ZOTAC ZBOX BI322-BE-W3B
ZOTAC ZBOX BI322-BE-W3B
Celeron N3050 / 2GB/ 32GB...
3 773,- bez DPH
T-mobile mobilní internet Twist Online s kreditem 200 Kč
99,- bez DPH
PremiumCord redukce kabelová, USB2.0 - LPT Paralelní port
160,- bez DPH
serverhosting
Filtrovat položky:
 
 
Řadit položky:
s omezením

řadit podle

 
Zobrazit položky:
 položek na stránce
1234567...36 následující »  [vše]
Nalezeno 1052 položek
Digitus NAS server pro USB HDD pouzdra, FTP, až do 1.5 TB 1x USB 2.0, 1x 10/100 Mbps LAN

Digitus NAS server pro USB HDD pouzdra, FTP, až do 1.5 TB 1x USB 2.0, 1x 10/100 Mbps LAN

NAS server pro USB pouzdra na pevné disky NAS funkce (Network Attached Storage) Součástí produktu je i USB kabel,...
1 054,-
s DPH
SC101i miniITX chassi, 6,75"×6,75" tichý (25dB),černý, bez zdroje

Supermicro CSE-101i

SC101i miniITX chassi, 6,75"×6,75" tichý (25dB),černý, bez zdroje
1 614,-
s DPH
Xtenlan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Cisco, Planet kompatibilní

Xtenlan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Cisco, Planet kompatibilní

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae,...
2 029,-
s DPH
SUPERMICRO mini1U chassis CSE-502L-200B

SUPERMICRO mini1U chassis CSE-502L-200B

Zadní I/O, 1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W, pro Atom MB 1. Mini 1U Chassis...
2 194,-
s DPH
SUPERMICRO chassis mini1U, 1x fixed HDD, 200W for Atom based MB - přední I/O porty

SUPERMICRO chassis mini1U, 1x fixed HDD, 200W for Atom based MB - přední I/O porty

SUPERMICRO chassis mini1U, 1x fixed HDD, 200W for Atom based MB - přední I/O porty
2 263,-
s DPH
Synology DS115j DiskStation

Synology DS115j

Synology DS115j DiskStation
2 285,-
s DPH
skladem
Xtenlan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

Xtenlan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae,...
2 629,-
s DPH
SUPERMICRO Mid-Tower 6x 3,5" + 4x 2,5" int. HDD, 2x 5,25", bez zdroje

Supermicro CSE-GS50-000R

SUPERMICRO Mid-Tower 6x 3,5" + 4x 2,5" int. HDD, 2x 5,25", bez zdroje
2 636,-
s DPH
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD

ZyXEL NAS326

ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD
2 653,-
s DPH
QNAP QG-103N (32GB/64MB RAM)

QNAP QG-103N (32GB/64MB RAM)

QGenie je energetická banka, která umí nabíjet Vaše mobilní zařízení a k tomu má navíc funkci mobilního...
2 775,-
s DPH
SUPERMICRO CSE-731I-300B, MiniTower, 300W, 4xSATA

SUPERMICRO CSE-731I-300B, MiniTower, 300W, 4xSATA

Supermicro SC731I-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W(80+),černý 1. 300W High-efficiency Power...
2 840,-
s DPH
Supermicro CSE-510L-200B

Supermicro CSE-510L-200B

SC510L-200B mini1U 9,6"x9,6" 65Wcpu,2SFF,200W,1PCI,noCD,černé
2 888,-
s DPH
Supermicro CSE-512L-260B, serverová 1U skříň, černá

Supermicro CSE-512L-260B, serverová 1U skříň, černá

PC Skříň SuperMicro SC512L-260, 1U rackmount, 260 W zdroj, 2 x 3.5" interní pozice, 1x rozšiřující slot s...
2 925,-
s DPH
Supermicro SC502-200B mini1U 9,6"x9,6" 35Wcpu, 1HDD, 200W(80+), černé

Supermicro SC502-200B mini1U 9,6"x9,6" 35Wcpu, 1HDD, 200W(80+), černé

PC Skříň SuperMicro SC502L-200, 1U mini rackmount, 200 W zdroj, 1x 3.5" interní pozice nebo volitelně 2x 2.5"...
3 073,-
s DPH
Supermicro SC731D-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W, černý

Supermicro SC731D-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W, černý

Supermicro SC731D-300 miditower, 9,6"x9,6" tichý (25dB) zdroj 300W, černý
3 078,-
s DPH
SUPERMICRO mini1U chassis, 1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W (Gold)

Supermicro CSE-504-203B

SUPERMICRO mini1U chassis, 1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W (Gold)
3 146,-
s DPH
SUPERMICRO chassis mini1U,1x fixed HDD,200W for Atom based MB front I/O

SUPERMICRO chassis mini1U,1x fixed HDD,200W for Atom based MB front I/O

1. 200W High-Efficiency Low Noise Power Supply 2. Front I/O Ports 3. 1x 3.5" Internal Drive Bay 4. OR 2x 2.5"...
3 150,-
s DPH
FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host

FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host

FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host Specifikace: 2x 3.5" SATA + RAID 0/1/BIG +...
3 151,-
s DPH
QNAP TS-128   1.1GHz, 1GB RAM, 1x LAN, 1x SATA

QNAP TS-128

QNAP TS-128 1.1GHz, 1GB RAM, 1x LAN, 1x SATA
3 156,-
s DPH
SUPERMICRO mini1U chassis CSE-512-200B

SUPERMICRO mini1U chassis CSE-512-200B

1x 3,5" fixed HDD (nebo s MCP-220-00044-0N 2x2,5"), 200W (80PLUS) 1. 200W High-Efficiency Low Noise Power...
3 247,-
s DPH
SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O, černý

SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O, černý

1. 260W Power Supply 2. 1x 3.5" Internal Drive Bay 3. 1x 10cm 5K RPM Blower Fan 4. 1x Full-height, Half-length Front...
3 252,-
s DPH
Supermicro CSE-505-203B

Supermicro CSE-505-203B

mini1U 6,75"×6,75" pro Avoton, frontIO, PCI, 1HDD/2SFF, 200W, no-fan, černé
3 282,-
s DPH
Synology DS216se DiskStation

Synology DS216se DiskStation

NAS All-in1 server pro 2x SATA HDD RAID 0/1, Basic, JBOD (bez disků) - File server, Print/FTP/Mail/Backup server...
3 481,-
s DPH
skladem
SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O

SUPERMICRO chassis mini1U,1xfixed 3,5" HDD,260W,Front I/O

1. 260W Power Supply 2. 1x 3.5" Internal Drive Bay 3. 2x 12900 RPM Cooling Fan 4. 1x Full-height, Half-length Front...
3 553,-
s DPH
QNAP TS-228  2-bay, 1.1GHz, 1GB RAM, 1x LAN, 2x SATA

QNAP TS-228

QNAP TS-228 2-bay, 1.1GHz, 1GB RAM, 1x LAN, 2x SATA
3 691,-
s DPH
WD My Cloud EX2 Ultra, NAS bez HDD (2x 3.5"), GLAN

WD My Cloud EX2 Ultra, NAS bez HDD (2x 3.5"), GLAN

Toto vysoce výkonné řešení NAS (Network Attached Storage) vám umožní mít média v bezpečí na jednom...
3 965,-
s DPH
WD My Cloud Personal Storage 3TB, externí 3.5" disk, DLNA, GLAN

WD My Cloud Personal Storage 3TB, externí 3.5" disk, DLNA, GLAN

Uloží všechno. Přístup odkudkoliv. Konečně - dejte svým zákazníkům kompletní řešení pro ukládání...
4 444,-
s DPH
Asustor AS1002T   2-bay/512MB DDR/2xUSB 3.0/1x 1GB LAN

Asustor AS1002T 2-bay/512MB DDR/2xUSB 3.0/1x 1GB LAN

Zařízení řady AS10 je vybaveno dvoujádrovým procesorem Marvell ARMADA-385 , Gigabitovým Eternitovým...
4 023,-
s DPH
THERMALTAKE N0015LU Muse X-Duo Raid

THERMALTAKE N0015LU Muse X-Duo Raid

Nová koncepce multimediální domácí zábavy: Vysokokapacitní úložiště,Media Center,FTP server, čtečka...
4 153,-
s DPH
SC732D2-500B miditower eATX, 4×3,5", 2×5,25", 2×USB2, audio, 500W(<21dB,80+ BRONZE) černé

Supermicro CSE-732D2-500B

SC732D2-500B miditower eATX, 4×3,5", 2×5,25", 2×USB2, audio, 500W(<21dB,80+ BRONZE) černé
4 165,-
s DPH

X
Zboží přidané do košíku
###

(kód: 
###
)

Množství (ks):
###
 
Cena za ks:
###
s DPH:
###
 
V košíku:
s DPH:
###

###