Nastavení souborů cookies

Můžeme pracovat se soubory cookies, abychom věděli, jak to na našem webu žije a mohli vám poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek?

FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 36 položek
Optická spojka keystone ST/ST simplex

Optická spojka keystone ST/ST simplex

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex). V provedení keystone.-...
Keystone spojka kat.6  RJ45 UTP Skladem

Keystone spojka kat.6 RJ45 UTP

Nestíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6 (nebo...
Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacími kontakty 90° s montáží bez...
Optická spojka keystone SC/SC simplex

Optická spojka keystone SC/SC simplex

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro jedno vlákno (simplex). V provedení keystone.-...
Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°.Zakončení TP kabelu...
Keystone konektor kat.6, nestíněný, 180°

Keystone konektor kat.6, nestíněný, 180°

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180° Použití Zakončení...
Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM3 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone;...
Optická spojka keystone LC/LC, OM4, duplex, multimode Lepší cena po přihlášení

Optická spojka keystone LC/LC, OM4, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM4 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone;...
Keystone konektor kat.6a, nestíněný

Keystone konektor kat.6a, nestíněný

Keystone konektor kat.6a, nestíněný
Optická spojka keystone LC/LC, duplex, multimode

Optická spojka keystone LC/LC, duplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). V provedení keystone.- průchodka...
Keystone konektor kat. 6a, nestíněný, 180°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat. 6a, nestíněný, 180°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°.Zakončení TP kabelu...
Keystone spojka kat.6  RJ45 STP

Keystone spojka kat.6 RJ45 STP

Stíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6 (nebo nižší...
Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 180°, LSA

Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 180°, LSA

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone CAT5, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

Keystone CAT5, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone konektor kat. 6, nestíněný, modrý Lepší cena po přihlášení

Keystone konektor kat. 6, nestíněný, modrý

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 90°.Zakončení TP kabelu a...
Keystone CAT5, čedý, nestíněný, přímá svorkovnice

Keystone CAT5, čedý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone spojka kat.6  RJ45 UTP Lepší cena po přihlášení

Keystone spojka kat.6 RJ45 UTP

Nestíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6 (nebo...
Keystone konektor kat. 6a, stíněný, 180°, slim, montáž bez nástrojů Lepší cena po přihlášení

Keystone konektor kat. 6a, stíněný, 180°, slim, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°.; Použití:...
Keystone konektor kat.6a, stíněný Lepší cena po přihlášení

Keystone konektor kat.6a, stíněný

Keystone konektor kat.6a, stíněný
Keystone konektor kat.6, nestíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů Lepší cena po přihlášení

Keystone konektor kat.6, nestíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacími kontakty 90° s montáží bez...
Keystone spojka kat.6a  RJ45 STP Lepší cena po přihlášení

Keystone spojka kat.6a RJ45 STP

Stíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6a (nebo nižší...
Keystone CAT6, černý, nestíněný, přímá svorkovnice Lepší cena po přihlášení

Keystone CAT6, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone CAT6, šedý, nestíněný, přímá svorkovnice Lepší cena po přihlášení

Keystone CAT6, šedý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###