Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
Provoz nepřerušen. Prodejna otevřena pro výdej objednávek. Aktuální informace a omezení zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 27 položek
Keystone spojka kat.6  RJ45 UTP

Keystone spojka kat.6 RJ45 UTP

Nestíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6 (nebo...
Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat. 5e, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacími kontakty 90° s montáží bez...
Keystone spojka kat.6  RJ45 STP

Keystone spojka kat.6 RJ45 STP

Stíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6 (nebo nižší...
Keystone konektor kat.6, nestíněný, 180°

Keystone konektor kat.6, nestíněný, 180°

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180° Použití Zakončení...
Keystone CAT5, čedý, nestíněný, přímá svorkovnice

Keystone CAT5, čedý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 180°, LSA

Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 180°, LSA

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone konektor kat.6a, nestíněný Lepší cena po přihlášení

Keystone konektor kat.6a, nestíněný

Keystone konektor kat.6a, nestíněný
Keystone CAT5, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

Keystone CAT5, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone spojka kat.6  RJ45 UTP

Keystone spojka kat.6 RJ45 UTP

Nestíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6 (nebo...
Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat. 6, nestíněný, 90°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacími kontakty 90° s montáží bez...
Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM3 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone;...
Optická spojka keystone LC/LC, OM4, duplex, multimode

Optická spojka keystone LC/LC, OM4, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM4 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone;...
Keystone konektor kat.6a, stíněný

Keystone konektor kat.6a, stíněný

Keystone konektor kat.6a, stíněný
Keystone konektor kat.6, nestíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat.6, nestíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone CAT6, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

Keystone CAT6, černý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone CAT6, šedý, nestíněný, přímá svorkovnice

Keystone CAT6, šedý, nestíněný, přímá svorkovnice

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone); Konektory: RJ45F, 8x LSA plus konektor, nestíněný;...
Keystone spojka kat.6a  RJ45 STP

Keystone spojka kat.6a RJ45 STP

Stíněná spojka RJ45 osaditelná do pozice pro keystone; Použití: pro spojení patchkabelů kat.6a (nebo nižší...
Keystone konektor kat.6a, nestíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat.6a, nestíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone konektor kat.6a, stíněný, 180°

Keystone konektor kat.6a, stíněný, 180°

konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone konektor kat.6, stíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat.6, stíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Keystone CAT6, stíněný STP, přímá svorkovnice

Keystone CAT6, stíněný STP, přímá svorkovnice

Keystone Cat6, STP, kolmá svork.typ 110,černý
Keystone konektor kat.6a, stíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Keystone konektor kat.6a, stíněný, černý, 180°, montáž bez nástrojů

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°; Použití:...
Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5e, arkticky bílý

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5e, arkticky bílý

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do Panduit systému; Použití: Zakončení TP kabelu a osazení do zásuvky...
Modul RJ45, Mini-Com Mini-Jack, kat.5e, bílý, nestíněný

Modul RJ45, Mini-Com Mini-Jack, kat.5e, bílý, nestíněný

Konektor RJ45 v provedení pro osazení do Panduit systému; Použití: Zakončení TP kabelu a osazení do zásuvky...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###