Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 248 položek
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěma LC konektory a maximální vzdáleností 550m po...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po...
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible Skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

ML-S31D-3-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po...
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní Skladem

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

ML-S31D-20-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po...
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních...
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

TP-Link TL-SM321B-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1310/1550nm (Tx/Rx), který se používá pro...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible Skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
TP-Link TL-SM321A-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm

TP-Link TL-SM321A-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm

TP-Link TL-SM321A-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1550/1310nm (Tx/Rx), který se používá pro...
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm...
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B...
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních...
DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ DELL kompatibilní/ neoriginální Skladem

DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###