Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 127 položek
Qnap SCR-HDD25A-96

Qnap SCR-HDD25A-96

Description: Screw pack for 2.5" HDD intallation, 96 pieces, Flat head machine screw
Qnap FIXER-HDD35-BLK001

Qnap FIXER-HDD35-BLK001

Model: FIXER-HDD35-BLK001; Category : *Installation kit; Description : *3.5 inch HDD tool-less installation kit,...
Montážní kit pro 2,5" HDD do 1-diskových NAS Synology, Type A (DS109+, DS109, DS109j) a novějších verzí Skladem

Montážní kit pro 2,5" HDD do 1-diskových NAS Synology, Type A (DS109+, DS109, DS109j) a novějších verzí

Montážní kit pro 2,5" HDD do 1-diskových NAS Synology, Type A (DS109+, DS109, DS109j) a novějších verzí...
Qnap HDD Tray for NMP-1000 series

Qnap HDD Tray for NMP-1000 series

HD tray for NMP; Model: SP-NMP-TRAY; Description: NMP HDD tray with pan head machine screw x4; Applied Models:...
Qnap HDD Tray of TS-x19P series

Qnap HDD Tray of TS-x19P series

Silver HD tray for 2.5 & 3.5-inch HDD; Model: SP-TS-TRAY-SILVER; Description: Silver HDD tray with black flat head...
Qnap HDD Tray without key lock, white, plastic

Qnap HDD Tray without key lock, white, plastic

Model: SP-X20-TRAY; Kategorie: HDD Tray; Popis: Plastový bílý HDD zásobník s černou plochou hlavy šroubu X6...
Qnap HDD Tray for new TS-x19P+ series

Qnap HDD Tray for new TS-x19P+ series

Black HD tray for 2.5 & 3.5-inch HDD; Model: SP-TS-TRAY-WOLOCK; Description: Black HDD tray with black flat head...
Qnap 2.5'' HDD Tray for SS-439 and SS-839 series

Qnap 2.5'' HDD Tray for SS-439 and SS-839 series

Model: SP-SS-TRAY-BLACK; Kategorie: HDD přihrádka; Popis: Černý HDD tray s černou plochou hlavou šroubu x16 pro...
Qnap HDD Tray for HS series

Qnap HDD Tray for HS series

Model: SP-HS-TRAY; Category: HDD Tray; Description: HS Series HDD Tray for 2.5" & 3.5" HDD; Weight: 0.2 kg (0.44lb);...
QNAP IR remote control

QNAP IR remote control

PŘEHLED; Infrared (IR) remote control with CR2032 battery; TECHNICKÁ SPECIFIKACE; Model: RM-IR002; Category: Remote...
Xtenlan SFP 1000Base-SX, 850nm MM, 550m, LC konektor, Extreme kompatibilní Lepší cena po přihlášení

Xtenlan SFP 1000Base-SX, 850nm MM, 550m, LC konektor, Extreme kompatibilní

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní...
Qnap HDD Tray for TS-x79P series

Qnap HDD Tray for TS-x79P series

HDD Tray for TS-x79P series; Model: SP-X79P-TRAY; Applied Models: TS-879 Pro, TS-1079 Pro
Qnap HDD Tray for TS-x79U series

Qnap HDD Tray for TS-x79U series

TS-x79 Rackmount Model Hard Drive Tray; Model: SP-X79U-TRAY; Description: HDD tray with black flat head machine screw...
NAS Synology 1/2 bay (DS1xx/2xx), prioritní servis, 1rok Lepší cena po přihlášení

NAS Synology 1/2 bay (DS1xx/2xx), prioritní servis, 1rok

Prioritní servis na 1-2 diskové desktop modely je dostupný za příplatek a lze dokoupit maximálně po dobu...
Síťový adaptér Synology 65W 4pin (12V/5,41A)

Síťový adaptér Synology 65W 4pin (12V/5,41A)

65W napájecí adaptér pro Synology DS713+, DS715, DS214+, DS215+, DS712+, DS716+II, DS716+ Rozměry: 11.3 x4.9...
Qnap HDD Tray for 2.5" HDD

Qnap HDD Tray for 2.5" HDD

HDD Tray; Model: SP-SSECX79-TRAY; Description: HDD tray with black flat head machine screw x4 for 2.5" HDD; Applied...
Synology RKM114 pevné ližiny pro 1U servery RS814 apod.

Synology RKM114 pevné ližiny pro 1U servery RS814 apod.

Pro instalaci stanice Synology RackStation do racku. Synology RKM114 zajišťují stanici RackStation v racku...
NAS Synology 4 bay (DS4xx), prioritní servis, 1rok Lepší cena po přihlášení

NAS Synology 4 bay (DS4xx), prioritní servis, 1rok

Prioritní servis na 1-2 diskové desktop modely je dostupný za příplatek a lze dokoupit maximálně po dobu...
QNAP 1GB DDR3L Memory Module SODIMM

QNAP 1GB DDR3L Memory Module SODIMM

1GB DDR3L MEMORY MODULE SODIMM; Model: RAM-1GDR3L-SO-1600; Description: QNAP 1GB DDR3L-1600 204Pin RAM Module SODIMM;...
QNAP Rail kit pro 2U

QNAP Rail kit pro 2U

Kompatibilní NASy: TS-869U-RP/870U-RP/1269U-RP/1270U-RP
QNAP 1GB memory (RAM-1GDR3-SO-1333)

QNAP 1GB memory (RAM-1GDR3-SO-1333)

1GB RAM Module; Model: RAM-1GDR3-SO-1333; Category: 1GB RAM Module; Description: QNAP 1GB DDR3-1333 204Pin SO-DIMM...
Synology Camera License Pack x 1

Synology Camera License Pack x 1

rozširující licence pro podporu 1 ks kamery pro sítová uložistě Synology
QNAP Power adaptor for 1 Bay NAS (36W)

QNAP Power adaptor for 1 Bay NAS (36W)

Model: SP-1BAY-ADAPTOR; Category: Power Adaptor; Description: 40W power adpator for 1-bay NAS/NVR; Applied Models:...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###