Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 72 položek
TP-Link TL-FC111B-20 - 10/100 Mbps WDM Media konvertor

TP-Link TL-FC111B-20 - 10/100 Mbps WDM Media konvertor

TL-FC111B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je...
TP-Link TL-FC111A-20 - 10/100 Mbps WDM Media Converter

TP-Link TL-FC111A-20 - 10/100 Mbps WDM Media Converter

TL-FC111A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je...
TP-Link TL-FC311B-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TP-Link TL-FC311B-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je...
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T, SFP slot + zdroj

Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T, SFP slot + zdroj

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi....
TP-LINK Tranceiver MC220L, 1000TX/1000FX, SFP slot Skladem

TP-LINK Tranceiver MC220L, 1000TX/1000FX, SFP slot

TP-LINK Tranceiver MC220L, 1000TX/1000FX, SFP slot
TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je...
TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je...
TP-Link TL-FC311A-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TP-Link TL-FC311A-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je...
TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM v2, konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC
TP-LINK MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

TP-LINK MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije...
TP-Link TL-FC111PB-20

TP-Link TL-FC111PB-20

TP-Link TL-FC111PB-20 - 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter With 1-Port PoE
Konvertor XtendLan XL-GT805A

Konvertor XtendLan XL-GT805A

Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený...
TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC opt.

TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC opt.

TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC opt. Specifikace: Standards and Protocols: IEEE...
TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC Specifikace: Standards and Protocols IEEE...
Digitus DN-82021-1, Media Converter, Singlemode, TX to FX, až 20km

Digitus DN-82021-1, Media Converter, Singlemode, TX to FX, až 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
Ubiquiti Networks FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

Ubiquiti Networks FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu...
Ubiquiti Networks UF-AE - UFiber ActiveEthernet

Ubiquiti Networks UF-AE - UFiber ActiveEthernet

UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu...
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX

DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
TP-LINK MC210CS konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x single-mode SC Skladem

TP-LINK MC210CS konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde...
TP-LINK MC200CM konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

TP-LINK MC200CM konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

TP-LINK MC200CM konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC Gigabitový media konvertor vybavený SC...
MikroTik RBFTC11

MikroTik RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###