Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 74 položek
TP-LINK Tranceiver MC220L, 1000TX/1000FX, SFP slot

TP-LINK Tranceiver MC220L, 1000TX/1000FX, SFP slot

TP-LINK Tranceiver MC220L, 1000TX/1000FX, SFP slot
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC opt.

TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC opt.

TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC opt. Specifikace: Standards and Protocols: IEEE...
DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC Specifikace: Standards and Protocols IEEE...
Ubiquiti FiberPoE

Ubiquiti FiberPoE

UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE
Digitus DN-82021-1, Media Converter, Singlemode, TX to FX, až 20km

Digitus DN-82021-1, Media Converter, Singlemode, TX to FX, až 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX

DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
TP-LINK MC100CM Lepší cena po přihlášení

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM v2, konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC
TP-LINK MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode) Skladem Lepší cena po přihlášení

TP-LINK MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije...
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet

UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet

UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu...
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu...
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T, SFP slot + zdroj

Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T, SFP slot + zdroj

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi....
MikroTik RBFTC11

MikroTik RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
Net-X SFPplus propojovací kabel/ 10G/ 1m/ Cisco kompatibilní

Net-X SFPplus propojovací kabel/ 10G/ 1m/ Cisco kompatibilní

Metalické propojovací kabely využívají SFPplus rozhraní k vysokorychlostnímu spojení dvou aktivních prvků...
TP-LINK MC210CS konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x single-mode SC Lepší cena po přihlášení

TP-LINK MC210CS konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde...
TP-LINK MC200CM konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC Lepší cena po přihlášení

TP-LINK MC200CM konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

TP-LINK MC200CM konvertor,1x10/100/1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC Gigabitový media konvertor vybavený SC...
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot, bez SFP modulu

Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot, bez SFP modulu

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi....
Konvertor XtendLan XL-GT805A

Konvertor XtendLan XL-GT805A

Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený...
Net-X SFPplus propojovací kabel/ 10G/ 3m/ Cisco kompatibilní

Net-X SFPplus propojovací kabel/ 10G/ 3m/ Cisco kompatibilní

Metalické propojovací kabely využívají SFPplus rozhraní k vysokorychlostnímu spojení dvou aktivních prvků...
PLANET FTP-802

PLANET FTP-802

Planet FTP-802 konvertor 10/100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af
Planet GT-805A

Planet GT-805A

GT-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP
DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km Lepší cena po přihlášení

DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###