Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
Provoz nepřerušen. Prodejna otevřena pro výdej objednávek. Aktuální informace a omezení zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 8696 položek
Teltonika EU napájecí zdroj, 4 pin

Teltonika EU napájecí zdroj, 4 pin

Teltonika EU napájecí zdroj, 4 pin s výstupním proudem 9V a maximálním napětím 1A. Určeno pro...
cena neznámá
Originální držák pro Ubiquiti airFiber AF-24

Originální držák pro Ubiquiti airFiber AF-24

AF-24-Holder je originální část držáku od Ubiquiti Networks určená pro jednotku airFiber AF-24 , která se...
cena neznámá
Napájecí adaptér univerzální 12V 2A 24W konektor 5.5x2.5mm Skladem

Napájecí adaptér univerzální 12V 2A 24W konektor 5.5x2.5mm

konektor 5,5 x 2,5mm, kabel 1,8m Napájecí zdroj univerzální 100 - 240 V / 12V 2A 24W s konektorem 2.5mm pro...
cena neznámá
Napájecí adaptér univerzální 9V 2A 18W konektor 5,5mm x 2,1mm

Napájecí adaptér univerzální 9V 2A 18W konektor 5,5mm x 2,1mm

konektor 5,5 x 2,1mm, kabel 1,8m Napájecí zdroj univerzální 100 - 240 V / 9V 2A 18W pro modemy a další...
cena neznámá
OPTIX 10G SFP+ DAC kabel pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m

OPTIX 10G SFP+ DAC kabel pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m

OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních...
cena neznámá
OPTIX 10G SFP+ DAC kabel pasivní, DDM, cisco comp., 1m

OPTIX 10G SFP+ DAC kabel pasivní, DDM, cisco comp., 1m

OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních...
cena neznámá
Konektor telefonní RJ-11 6p4c, 1ks Skladem

Konektor telefonní RJ-11 6p4c, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý telefonní kabel. 6 pozic, z toho 4 osazeny kontakty;...
Konektor telefonní RJ-10 4p4c, sluchátkový, 1ks

Konektor telefonní RJ-10 4p4c, sluchátkový, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý telefonní kabel. 4 pozice, z toho 4 osazeny kontakty;...
Konektor telefonní RJ-12 6p6c, 1ks

Konektor telefonní RJ-12 6p6c, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý telefonní kabel. 6 pozic, z toho 6 osazeny kontakty;...
Konektor RJ45 nestíněný CAT5, lanko (licna), 1ks Skladem

Konektor RJ45 nestíněný CAT5, lanko (licna), 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na kulatý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
Konektor RJ45M kat.5e nestíněný, krátká verze, na plochý kabel (lanko)

Konektor RJ45M kat.5e nestíněný, krátká verze, na plochý kabel (lanko)

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Další...
DATACOM Ochrana svaru trubičková 40mm smršťovací

DATACOM Ochrana svaru trubičková 40mm smršťovací

Ochrana sváru DATACOM smršťovací 40mm Smršťovací trubičková ochrana sváru o délce 40mm. ZÁKLADNÍ...
Záslepka ST Lepší cena po přihlášení

Záslepka ST

Záslepka konektoru ST do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: průměr 12mm x 10,5mm; Hmotnost...
Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, černý, 1m Skladem

Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, černý, 1m

Vodič je vyroben z oceli a potažen vrstvou mědi (CCS). Výhodou je vyšší pevnost v tahu a levnější výroba....
Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, drát, 1ks Skladem

Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, drát, 1ks

Konektor RJ45 - 8p8c, drát, stíněný, CAT5
DATACOM Ochrana svaru trubičková 60mm smršťovací Lepší cena po přihlášení

DATACOM Ochrana svaru trubičková 60mm smršťovací

Ochrana sváru DATACOM smršťovací 60mm Smršťovací trubičková ochrana sváru o délce 60mm. ZÁKLADNÍ...
Konektor RJ45 kat.5e nestíněný, na plochý kabel (lanko)

Konektor RJ45 kat.5e nestíněný, na plochý kabel (lanko)

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
Kabel UTP kulatý, kat. 5, 1m, drát Doporučujeme Skladem

Kabel UTP kulatý, kat. 5, 1m, drát

kabel pro počítačovou síť; Kabel: 8žil - drát, nestíněný, 24AWG, izolace HDPE, vnější obal PVC;...
Záslepka SC Duplex Lepší cena po přihlášení

Záslepka SC Duplex

Záslepka 2 konektorů SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 35 x 12mm; Hmotnost výrobku:...
Konektor RJ45 nestíněný CAT6, drát, AWG24, 1ks Skladem Lepší cena po přihlášení

Konektor RJ45 nestíněný CAT6, drát, AWG24, 1ks

Konektor RJ45 nestíněný CAT6, drát, 50µm Au, 1ks
Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, lanko (licna), 1ks Skladem

Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, lanko (licna), 1ks

Konektor RJ45 - 8p8c, licna, stíněný, CAT5 - stíněný (STP kabeláž)
Záslepka pro ALIX3D1

Záslepka pro ALIX3D1

Prázdná záslepka určená pro montážní krabici BOX2C pro Alix3Dx.
Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, bílý, 1m Skladem

Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, bílý, 1m

Kabel telefonní, 4žilový, plochý, 1m, bílý CCS (Copper Clad Steel) Materiál pro výrobu vodičů. Vodič...
Konektor RJ45 nestíněný CAT5, drát, 1ks Skladem

Konektor RJ45 nestíněný CAT5, drát, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na kulatý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###