Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
Provoz nepřerušen. Prodejna otevřena pro výdej objednávek. Aktuální informace a omezení zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 8789 položek
HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod

HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod

HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod Application/Usage *Data Networking, Optical Network Media Type Supported *Optical...
cena neznámá
HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Mod

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Mod

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Module Ports *40 Gigabit QSFP+ x 24 Connectivity Technology *Wired Data Link...
cena neznámá
HPE 12902E Switch Chassis

HPE 12902E Switch Chassis

Differentiator 4-slot horizontal chassis, 3U, with 2 MPU slots and 2 I/O slots Ports specifikace: (2) I/O...
cena neznámá
Konektor telefonní RJ-10 4p4c, sluchátkový, 1ks Skladem

Konektor telefonní RJ-10 4p4c, sluchátkový, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý telefonní kabel. 4 pozice, z toho 4 osazeny kontakty;...
Konektor telefonní RJ-11 6p4c, 1ks Skladem

Konektor telefonní RJ-11 6p4c, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý telefonní kabel. 6 pozic, z toho 4 osazeny kontakty;...
Konektor RJ45 nestíněný CAT5, lanko (licna), 1ks Skladem

Konektor RJ45 nestíněný CAT5, lanko (licna), 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na kulatý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
Konektor telefonní RJ-12 6p6c, 1ks

Konektor telefonní RJ-12 6p6c, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý telefonní kabel. 6 pozic, z toho 6 osazeny kontakty;...
Konektor RJ45 nestíněný CAT5, drát, 1ks Skladem

Konektor RJ45 nestíněný CAT5, drát, 1ks

konektor určený k nalisování (krimpování) na kulatý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
Konektor RJ45 kat.5e nestíněný, krátká verze, na plochý kabel (lanko)

Konektor RJ45 kat.5e nestíněný, krátká verze, na plochý kabel (lanko)

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Další...
DATACOM Ochrana svaru trubičková 40mm smršťovací

DATACOM Ochrana svaru trubičková 40mm smršťovací

Ochrana sváru DATACOM smršťovací 40mm Smršťovací trubičková ochrana sváru o délce 40mm. ZÁKLADNÍ...
Záslepka ST Lepší cena po přihlášení

Záslepka ST

Záslepka konektoru ST do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: průměr 12mm x 10,5mm; Hmotnost...
Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, černý, 1m Skladem

Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, černý, 1m

Vodič je vyroben z oceli a potažen vrstvou mědi (CCS). Výhodou je vyšší pevnost v tahu a levnější výroba....
Kabel UTP kulatý, kat. 5, 1m, drát Doprodej Skladem

Kabel UTP kulatý, kat. 5, 1m, drát

kabel pro počítačovou síť; Kabel: 8žil - drát, nestíněný, 24AWG, izolace HDPE, vnější obal PVC;...
Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, drát, 1ks Skladem

Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, drát, 1ks

Konektor RJ45 - 8p8c, drát, stíněný, CAT5
DATACOM Ochrana svaru trubičková 60mm smršťovací Lepší cena po přihlášení

DATACOM Ochrana svaru trubičková 60mm smršťovací

Ochrana sváru DATACOM smršťovací 60mm Smršťovací trubičková ochrana sváru o délce 60mm. ZÁKLADNÍ...
Konektor RJ45 kat.5e nestíněný, na plochý kabel (lanko)

Konektor RJ45 kat.5e nestíněný, na plochý kabel (lanko)

konektor určený k nalisování (krimpování) na plochý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
Záslepka SC Duplex Lepší cena po přihlášení

Záslepka SC Duplex

Záslepka 2 konektorů SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 35 x 12mm; Hmotnost výrobku:...
Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, lanko (licna), 1ks Skladem

Konektor RJ45 stíněný STP CAT5, lanko (licna), 1ks

Konektor RJ45 - 8p8c, licna, stíněný, CAT5 - stíněný (STP kabeláž)
Záslepka pro ALIX3D1

Záslepka pro ALIX3D1

Prázdná záslepka určená pro montážní krabici BOX2C pro Alix3Dx.
Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, bílý, 1m Skladem

Plochý telefonní 4-žilový kabel, CCS, bílý, 1m

Kabel telefonní, 4žilový, plochý, 1m, bílý CCS (Copper Clad Steel) Materiál pro výrobu vodičů. Vodič...
Trubičková ochrana optického sváru, 60mm Lepší cena po přihlášení

Trubičková ochrana optického sváru, 60mm

Ochrana sváru optických vláken s výstuhou; Další informace: Ochrana je tvořena teplem smrštitelnou...
Záslepka Solarix typu Keystone, černá

Záslepka Solarix typu Keystone, černá

Záslepka Solarix typu Keystone, černá
Konektor RJ45 kat.5e stíněný, na plochý kabel (lanko) Skladem Lepší cena po přihlášení

Konektor RJ45 kat.5e stíněný, na plochý kabel (lanko)

konektor určený k nalisování (krimpování) na kulatý kabel. 8 pozic 8 kontaktů; Konektory: RJ45M; Barva:...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###