Nastavení souborů cookies

Můžeme pracovat se soubory cookies, abychom věděli, jak to na našem webu žije a mohli vám poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek?

FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 2122 položek
Akyga napájecí adaptér pro modemy/ routery, 5V/2A, 5.5x2.1mm Lepší cena po přihlášení

Akyga napájecí adaptér pro modemy/ routery, 5V/2A, 5.5x2.1mm

Napájecí adaptér s výkonem 10 W vhodný pro modemy, routery, switche, kamery, monitory, tiskárny a další...
AXAGON RUCM-AFAC, kabelová redukce z USB-C na USB-A female, 20cm, kovové tělo

AXAGON RUCM-AFAC, kabelová redukce z USB-C na USB-A female, 20cm, kovové tělo

Kabelová redukce USB-C USB-A AXAGON RUCM-AFAC připojí stávající zařízení s USB-A konektorem k novému...
MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011 Lepší cena po přihlášení

MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011

Popis produktu MikroTik K-65 je sada rackových uší sloužících pro namontování vašeho RB4011 do 19" racku....
Netis ST3105C Switch Skladem

Netis ST3105C Switch

Kompaktní 10/100 Mbps 5portový switch, který plně vyhovuje požadavkům domácnosti či malé kanceláře....
MERCUSYS MS105

MERCUSYS MS105

MERCUSYS MS105, 5-portový 10/100Mbps mini desktop switch
Gembird externí OTG síťová karta, 10/100mbps, micro USB

Gembird externí OTG síťová karta, 10/100mbps, micro USB

Plug & play kompaktní LAN adaptér: stačí zasunout do Micro USB portu a připojit jej pomocí propojovacího...
MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case

MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case

8-Port 10/100Mbps Desktop Switch MS108 Eight 10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported...
Netis ST3108C Switch

Netis ST3108C Switch

Netis ST3108C je desktopový velmi jednoduše řešený nemanagovatelný switch černé barvy s výbavou 8x...
Tenda S105 - 5-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop

Tenda S105 - 5-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop

5-portový Mini Eco Fast Ethernet switch S105 výrobce Tenda Technologies, vás zaujme kompaktními rozměry a novým...
Netis ST3108S Switch, 8x LAN 10/100 Skladem

Netis ST3108S Switch, 8x LAN 10/100

Netis ST3108S Fast Ethernet Switch je malý, levný osmiportový switch pro nasazení v domácnostech nebo...
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy...
D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu....
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po...
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

ML-S31D-20-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěma LC konektory a maximální vzdáleností 550m po...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po...
TP-Link LS1005 Skladem

TP-Link LS1005

TP-Link LS1005, 5-portový 100Mbit stolní switch
D-Link GO-SW-8E

D-Link GO-SW-8E

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch
Digitus síťová karta, 10/100Mbit, Realtek, WOL, PCI

Digitus síťová karta, 10/100Mbit, Realtek, WOL, PCI

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast...
TP-Link UE200

TP-Link UE200

TP-Link UE200, 10/100Mbit USB 2.0 síťová karta
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible Skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
Tenda S108

Tenda S108

Tenda S108 - 8-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop
TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

TP-LINK TL-SF1005D, 5-portový stolní 10/100Mbps switch
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###