Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 1801 položek
HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod

HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod

HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod Application/Usage *Data Networking, Optical Network Media Type Supported *Optical...
cena neznámá
HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Mod

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Mod

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Module Ports *40 Gigabit QSFP+ x 24 Connectivity Technology *Wired Data Link...
cena neznámá
HPE 12902E Switch Chassis

HPE 12902E Switch Chassis

Differentiator 4-slot horizontal chassis, 3U, with 2 MPU slots and 2 I/O slots Ports specifikace: (2) I/O...
cena neznámá
Switch TP-Link montážní plech pro switch do rozvaděče dlouhý 1 ks

Switch TP-Link montážní plech pro switch do rozvaděče dlouhý 1 ks

Montážní plech pro připevnění switche do rozvaděče, dlouhý pro TL-SF1024D, TL-SF1016DS, TL-SG1024D.......
Switch TP-Link montážní plech pro switch do rozvaděče krátký 1 ks

Switch TP-Link montážní plech pro switch do rozvaděče krátký 1 ks

Montážní plech pro připevnění switche do 19" rozvaděče (krátký) - například pro TL-SF1016DS Cena je za...
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.
Gembird externí OTG síťová karta, 10/100mbps, micro USB

Gembird externí OTG síťová karta, 10/100mbps, micro USB

Plug & play kompaktní LAN adaptér: stačí zasunout do Micro USB portu a připojit jej pomocí propojovacího...
Netis ST3105S Switch, 5x LAN 10/100

Netis ST3105S Switch, 5x LAN 10/100

Netis ST3105S Fast Ethernet Switch je malý, levný pětiportový switch pro nasazení v domácnostech nebo...
Digitus síťová karta, 10/100Mbit, Realtek, WOL, PCI

Digitus síťová karta, 10/100Mbit, Realtek, WOL, PCI

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast...
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu....
REMAX USB hub + RJ-45 / RU-U4 / z USB 2.0 typ A samec na 3x USB 2.0 typ A samice / stříbrná

REMAX USB hub + RJ-45 / RU-U4 / z USB 2.0 typ A samec na 3x USB 2.0 typ A samice / stříbrná

REMAX Cati RUU4; REMAX Cati RUU4 spojuje funkci LAN adaptéru a USB hubu. Nabízí jeden ethernetový port RJ45 a...
Netis ST3108S Switch, 8x LAN 10/100 Doporučujeme Skladem

Netis ST3108S Switch, 8x LAN 10/100

Netis ST3108S Fast Ethernet Switch je malý, levný osmiportový switch pro nasazení v domácnostech nebo...
D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch
TP-Link UB400

TP-Link UB400

TP-Link UB400 - Bluetooth 4.0 Nano USB 2.0 adaptér
MERCUSYS MS105

MERCUSYS MS105

MERCUSYS MS105, 5-portový 10/100Mbps mini desktop switch
TP-Link LS1005 Lepší cena po přihlášení

TP-Link LS1005

TP-Link LS1005, 5-portový 100Mbit stolní switch
TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps switch Skladem

TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps switch

TL-SF1005D je 5 portový 10/100Mbps Auto-Negotiation switch. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX,...
MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case

MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case

8-Port 10/100Mbps Desktop Switch MS108 Eight 10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po...
D-Link GO-SW-8E

D-Link GO-SW-8E

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch
Edimax ES-3308P

Edimax ES-3308P

Edimax 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black
CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu....
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible Skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###