Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
Provoz nepřerušen. Prodejna otevřena pro výdej objednávek. Aktuální informace a omezení zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 1909 položek
Switch TP-Link montážní plech pro switch do rozvaděče dlouhý 1 ks Lepší cena po přihlášení

Switch TP-Link montážní plech pro switch do rozvaděče dlouhý 1 ks

Montážní plech pro připevnění switche do rozvaděče, dlouhý pro TL-SF1024D, TL-SF1016DS, TL-SG1024D.......
Gembird externí OTG síťová karta, 10/100mbps, micro USB

Gembird externí OTG síťová karta, 10/100mbps, micro USB

Plug & play kompaktní LAN adaptér: stačí zasunout do Micro USB portu a připojit jej pomocí propojovacího...
MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011 Lepší cena po přihlášení

MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011

Popis produktu MikroTik K-65 je sada rackových uší sloužících pro namontování vašeho RB4011 do 19" racku....
Netis ST3105S Switch, 5x LAN 10/100 Skladem

Netis ST3105S Switch, 5x LAN 10/100

Netis ST3105S Fast Ethernet Switch je malý, levný pětiportový switch pro nasazení v domácnostech nebo...
Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
Tenda S105 - 5-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop

Tenda S105 - 5-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop

5-portový Mini Eco Fast Ethernet switch S105 výrobce Tenda Technologies, vás zaujme kompaktními rozměry a novým...
MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, bílý

MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, bílý

MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez externího napájení, bílý Kompaktní USB HUB...
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy...
D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch
Netis ST3108S Switch, 8x LAN 10/100 Doporučujeme

Netis ST3108S Switch, 8x LAN 10/100

Netis ST3108S Fast Ethernet Switch je malý, levný osmiportový switch pro nasazení v domácnostech nebo...
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu....
Digitus síťová karta, 10/100Mbit, Realtek, WOL, PCI

Digitus síťová karta, 10/100Mbit, Realtek, WOL, PCI

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast...
Tenda S108

Tenda S108

Tenda S108 - 8-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop
Netis ST3108C Switch

Netis ST3108C Switch

Netis ST3108C je desktopový velmi jednoduše řešený nemanagovatelný switch černé barvy s výbavou 8x...
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěma LC konektory a maximální vzdáleností 550m po...
HIKVISION DS-3E0105D-E

HIKVISION DS-3E0105D-E

HIKVISION switch DS-3E0105D-E/ 5x port/ 10/100 Mbps RJ45 ports/ 1 Gbps/ input 5 V DC, 0.6 A
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně...
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu....
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible Skladem

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po...
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních...
D-Link GO-SW-8E

D-Link GO-SW-8E

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po...
MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, černý

MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, černý

MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez extexrního napájení, černý Kompaktní USB HUB...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###