Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 97 položek
MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011 Lepší cena po přihlášení

MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011

Popis produktu MikroTik K-65 je sada rackových uší sloužících pro namontování vašeho RB4011 do 19" racku....
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum...
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G Skladem

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber...
XtendLan RKE-10B

XtendLan RKE-10B

XtendLan RKE-10B, montážní kit pro 10" switche do 19" racku
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm Fiber Module Multimode LC Connector 850nm • Compliant with IEEE...
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...
TP-LINK TL-MCRP100 zdroj pro šasi TL-MC1400

TP-LINK TL-MCRP100 zdroj pro šasi TL-MC1400

TP-Link TL-MCRP100 záložní zdroj pro TP-LINK TL-MC1400 Vstup: 100-240V, 50/60Hz, 3A Výstup: 9,5V / 9,5A
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových...
D-Link DEM-311GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseSX, max. 550m

D-Link DEM-311GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseSX, max. 550m

Product Description:; Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX...
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control...
Cisco 10GBASE-CU SFP+ kabel, 2 metry

Cisco 10GBASE-CU SFP+ kabel, 2 metry

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter, passive
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter, passive
Cisco Meraki Twinax Cable with SFP+ Connectors 1m

Cisco Meraki Twinax Cable with SFP+ Connectors 1m

Meraki Product ID · MA-CBL-TA-1M Standard · 10GSFP+Cu Cable Length · 1m Assembly Type · Passive Twinax Data...
Cisco Meraki Stacking Cable 0.5m

Cisco Meraki Stacking Cable 0.5m

Meraki Product ID · MA-CBL-40G-50CM Standard · 40GQSFP+Cu Cable Length · 50cm Assembly Type · QSFP+ passive...
Cisco 10GBASE-CU SFP+ kabel, 5 metrů

Cisco 10GBASE-CU SFP+ kabel, 5 metrů

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, passive
Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 50 cm - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Switch Module 3110

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 50 cm - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Switch Module 3110

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 50 cm - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Switch Module 3110
MikroTik Hot Swap 12V 150W power supply for CCR1072-1G-8S+

MikroTik Hot Swap 12V 150W power supply for CCR1072-1G-8S+

MikroTik Hot Swap 12V 150W power supply for CCR1072-1G-8S+
Cisco konzolový kabel DB9 / RJ45, CAB-CONSOLE-RJ45=

Cisco konzolový kabel DB9 / RJ45, CAB-CONSOLE-RJ45=

Cisco DB9 / RJ45 ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Konektor 1: RJ-45 Konektor 2: DB9 (sériový) Barva:...
ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší...
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxx

D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxx

Šasi se 2 sloty pro napájecí zdroj, 2x slot pro modul vnějšího redundantního napájecího zdroje,...
Cisco Meraki Twinax Cable with SFP+ Connectors 3m

Cisco Meraki Twinax Cable with SFP+ Connectors 3m

Meraki Product ID · MA-CBL-TA-3M Standard · 10GSFP+Cu Cable Length · 3m Assembly Type · Passive Twinax Data...
Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 1 m - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Blade Switch 3120, Blade Switch 3130, S

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 1 m - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Blade Switch 3120, Blade Switch 3130, S

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 1 m - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Blade Switch 3120, Blade Switch 3130, S
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###