Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 18 položek
Záslepka ST Lepší cena po přihlášení

Záslepka ST

Záslepka konektoru ST do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: průměr 12mm x 10,5mm; Hmotnost...
Záslepka SC Duplex Lepší cena po přihlášení

Záslepka SC Duplex

Záslepka 2 konektorů SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 35 x 12mm; Hmotnost výrobku:...
Trubičková ochrana optického sváru, 60mm

Trubičková ochrana optického sváru, 60mm

Ochrana sváru optických vláken s výstuhou; Další informace: Ochrana je tvořena teplem smrštitelnou...
Záslepka SC simplex

Záslepka SC simplex

Záslepka 1 konektoru SC do optické vany.
Průchodka PG11

Průchodka PG11

Průchodka PG11, šedá
Víčko kazety na sváry pro optické vany

Víčko kazety na sváry pro optické vany

Plastový kryt kazety na optická vlákna.
Malá kazeta na sváry pro optické vany, 12 vláken

Malá kazeta na sváry pro optické vany, 12 vláken

Kazeta pro uchycení optického sváru s 12 pozicemi.
Čelo pro 19" optickou vanu, 24 pozic SC duplex, černé

Čelo pro 19" optickou vanu, 24 pozic SC duplex, černé

Čelo pro optickou vanu 19" pro 48 konektorů SC (24x duplex SC).
Čelo pro 19" optickou vanu, 12 pozic SC, černé

Čelo pro 19" optickou vanu, 12 pozic SC, černé

Čelo pro optickou vanu 19" pro 12 konektorů SC.
Optická spojka MPO/MPO

Optická spojka MPO/MPO

Spojka pro MPO konektory; Použití: Pro spojení 2 optických MPO konektorů. Spojit lze pouze samce se samicí MPO...
Optická vana 24x SC duplex / LC quadruple, 1U

Optická vana 24x SC duplex / LC quadruple, 1U

19" optická vana pro zakončení optických kabelů. 24 pozic pro SC duplex / čtyřnásobný LC.
19" optická vana pro 3 MPO moduly, 1U

19" optická vana pro 3 MPO moduly, 1U

19" optická vana určená pro zamontování 3 modulů MPO.Pro zamontování až 3 modulů do rozvaděče.
Optický koncový kabel MPO(M) - 12x LC(M), OM3, 2m

Optický koncový kabel MPO(M) - 12x LC(M), OM3, 2m

Ukončovací kabel MPO rozvodu s 12 LC konektory.Pro přechod z MPO konektoru přímo na 12 LC konektorů.
Rozbočovací MPO modul MPO(M) - 12x LC(F)

Rozbočovací MPO modul MPO(M) - 12x LC(F)

Ukončovací modul MPO kabeláže s 12 výstupy LC.Rozbočení MPO kabelu na 12 LC konektorů. Montáž do optické...
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 3m

Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 3m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém.Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů.
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 5m

Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 5m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém.Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů.
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 10m

Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 10m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém.Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů.
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 15m

Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 15m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém.Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů.
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###