Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bližší informace najdete zde.
FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 313 položek
Montážní kit pro 2,5" HDD do 1-diskových NAS Synology, Type A (DS109+, DS109, DS109j) a novějších verzí Skladem Lepší cena po přihlášení

Montážní kit pro 2,5" HDD do 1-diskových NAS Synology, Type A (DS109+, DS109, DS109j) a novějších verzí

Montážní kit pro 2,5" HDD do 1-diskových NAS Synology, Type A (DS109+, DS109, DS109j) a novějších verzí...
ASUS FONEMATE Black Skladem

ASUS FONEMATE Black

ASUS FONEMATE, sluchátka do uší s mikrofonem, černá
Xtenlan SFP 1000Base-SX, 850nm MM, 550m, LC konektor, Extreme kompatibilní Lepší cena po přihlášení

Xtenlan SFP 1000Base-SX, 850nm MM, 550m, LC konektor, Extreme kompatibilní

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní...
Synology RKM114 pevné ližiny pro 1U servery RS814 apod. Lepší cena po přihlášení

Synology RKM114 pevné ližiny pro 1U servery RS814 apod.

Pro instalaci stanice Synology RackStation do racku. Synology RKM114 zajišťují stanici RackStation v racku...
NAS Synology další licence pro IP kameru Lepší cena po přihlášení

NAS Synology další licence pro IP kameru

Synology NAS lze využít i jako Dohledové centrum (Surveillance Station) - NVR s podporou on-line...
Asus Cerberus iCafe Výprodej Lepší cena po přihlášení

Asus Cerberus iCafe

Asus Cerberus iCafe, sluchátka s mikrofonem, 3.5 mm jack, černá
Synology 4GB ECC RAM MODUL (DDR3-1600 2GB) X2 Lepší cena po přihlášení

Synology 4GB ECC RAM MODUL (DDR3-1600 2GB) X2

Na vybraných Synology NAS serverech lze rozšířit kapacitu RAM pro zlepšení výkonu a odezvy při velkém...
Synology Montážní 1/2/3U Rail kit (posuvné ližiny do racku) pro Synology NAS Rack Lepší cena po přihlášení

Synology Montážní 1/2/3U Rail kit (posuvné ližiny do racku) pro Synology NAS Rack

Ližiny Synology Rail Kit jsou určeny k instalaci stanice RackStation do racku. Součástí Synology RKS1317 jsou...
Xtenlan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Cisco, Planet kompatibilní Lepší cena po přihlášení

Xtenlan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Cisco, Planet kompatibilní

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae,...
Synology 4GB DDR3 RAM ECC upgrade kit pro DS1515+/1815+/RS815+ Lepší cena po přihlášení

Synology 4GB DDR3 RAM ECC upgrade kit pro DS1515+/1815+/RS815+

Na vybraných Synology NAS serverech lze rozšířit kapacitu RAM pro zlepšení výkonu a odezvy při velkém...
Synology 4GB RAM DDR4-2133 non-ECC unbuffered SO-DIMM 260pin 1.2V pro DS1618+ Lepší cena po přihlášení

Synology 4GB RAM DDR4-2133 non-ECC unbuffered SO-DIMM 260pin 1.2V pro DS1618+

D4NS2133-4G pro upgrade kapacity paměti Synology NAS DS1618+ .Upgrade je vhodný při zatížení serveru vysokým...
Delock USB Type-C™ 3.1 Dokovací stanice 4K

Delock USB Type-C™ 3.1 Dokovací stanice 4K

Popis Tato dokovací stanice od Delocku může být připojena k počítače s portem USB-C™ Alt-Mód nebo...
QNAP 4GB RAM-4GDR4A0-UD-2400

QNAP 4GB RAM-4GDR4A0-UD-2400

QNAP 4GB RAM-4GDR4A0-UD-2400
Synology DS119j Skladem Lepší cena po přihlášení

Synology DS119j

Synology DiskStation DS119j 1-bay NAS, CPU DC Marvell A3710, RAM 256MB, 2x USB 2.0
Xtenlan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní Lepší cena po přihlášení

Xtenlan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae,...
ZyXEL NAS326

ZyXEL NAS326

ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD
Planet NAS-7103

Planet NAS-7103

Planet NAS-7103 disk server, 1x pozice SATA 3,5", SMB, AFP, FTP, DLNA, iTunes, 1x USB 2.0
QNAP TS-128A (1,4GHz / 1GB RAM / 1xSATA)

QNAP TS-128A (1,4GHz / 1GB RAM / 1xSATA)

TS-128A Nízkonákladová a výkonná základní zařízení NAS pro soukromý cloud a domácí zábavu Odkaz...
FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host Lepší cena po přihlášení

FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host

FANTEC CL-35B2, RAID Cloud NAS MultimediaServer, Gbit, USB-Host Specifikace: 2x 3.5" SATA + RAID 0/1/BIG +...
Synology MR2200ac Skladem Lepší cena po přihlášení

Synology MR2200ac

Synology MR2200ac, Wi-Fi mesh router, AC2200, USB 3.0
WD My Cloud Home 2TB, domácí NAS, LAN

WD My Cloud Home 2TB, domácí NAS, LAN

UKLÁDEJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. PŘISTUPUJTE K OBSAHU ODKUDKOLI. My Cloud Home je snadno použitelné...
QNAP TS-228 Lepší cena po přihlášení

QNAP TS-228

QNAP TS-228 2-bay, 1.1GHz, 1GB RAM, 1x LAN, 2x SATA
QNAP 8GB RAM-8GDR4A0-UD-2400

QNAP 8GB RAM-8GDR4A0-UD-2400

QNAP 8GB RAM-8GDR4A0-UD-2400
WD My Cloud EX2 Ultra, NAS bez HDD (2x 3.5"), GLAN

WD My Cloud EX2 Ultra, NAS bez HDD (2x 3.5"), GLAN

Toto vysoce výkonné řešení NAS (Network Attached Storage) vám umožní mít média v bezpečí na jednom...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###