Nastavení souborů cookies

Můžeme pracovat se soubory cookies, abychom věděli, jak to na našem webu žije a mohli vám poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek?

FILTRY:
 
 
pouze od výrobce
řadit podle
Nalezeno 16 položek
WiFiHW • MBL-VFL  • Visual Fault locator

WiFiHW • MBL-VFL • Visual Fault locator

WiFiHW • MBL-VFL • Visual Fault locator (detektor chyb) lokalizuje vlákna, vyhledává poruchy, ověřuje...
WiFiHW • MBN-OPM-35 • Optical power meter

WiFiHW • MBN-OPM-35 • Optical power meter

MBN-OPM-35 je širokopásmový měřič výkonu (Power Meter) pro rychlé, snadné a pohodlné merení úrovne...
FIBRAIN • FB9214-05-25 • Lokalizátor poruchy 5mW (7dBm), laser 650 nm, fault locator

FIBRAIN • FB9214-05-25 • Lokalizátor poruchy 5mW (7dBm), laser 650 nm, fault locator

Vizuální detektor poruch Fibrain FB9214 (tester kontinuity vláken) je nepostradatelným zařízením na detekci...
KOMSHINE • KFM-200 • Mikroskop pro optické konektory

KOMSHINE • KFM-200 • Mikroskop pro optické konektory

Nový typ mikroskopu Komshine KFM-200 s 200/400x zvětšením a 1,25/2,5mm adaptérem v sadě. Funkce a...
WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter

WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter

WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter
WiFiHW • MBN-LS-35-MS • zdroj světla

WiFiHW • MBN-LS-35-MS • zdroj světla

Zdroj optického světla pro měření přímou metodou, který pracuje na vlnových délkách 850/1300/1310/1550 nm.
Komshine KLT-12E, sada pro testování ztrát optických vláken

Komshine KLT-12E, sada pro testování ztrát optických vláken

Komshine KLT-12E Sada pro testování ztrát optických vláken Specifikace Ergonomie, konstrukce se...
KOMSHINE KLT-16D, sada pro testování ztrát optických vláken

KOMSHINE KLT-16D, sada pro testování ztrát optických vláken

Komshine KLT-12E Sada pro testování ztrát optických vláken Specifikace Ergonomie, konstrukce se...
KOMSHINE • TFS-40D • Sada pro testování optických sítí FTTH

KOMSHINE • TFS-40D • Sada pro testování optických sítí FTTH

Sada nástrojů pro výstavbu optických sítí TFS-40D je profesionální sestava nářadí potřebného pro...
KOMSHINE • KIP-600V • Systém kontroly optických konektorů

KOMSHINE • KIP-600V • Systém kontroly optických konektorů

KIP-600V je diagnostická sada skládající se z 3,5palcového video displeje a vysoce výkonné sondy s...
WiFiHW • FFS40 • 3D optická svářečka

WiFiHW • FFS40 • 3D optická svářečka

3D optická svářečka pro použití s vlákny SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF … Vlastnosti: • 4,3" barevný...
KOMSHINE • FX39 • Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorová

KOMSHINE • FX39 • Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorová

WiFiHW • BWN-FX-39 • 3D optická svářečka, 6 motorová
KOMSHINE • QX50-S • Single-mode OTDR QX50-S

KOMSHINE • QX50-S • Single-mode OTDR QX50-S

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout optický reflektometr pro...
KOMSHINE • QX50-M • Multi-mode OTDR QX50-M

KOMSHINE • QX50-M • Multi-mode OTDR QX50-M

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout optický reflektometr pro...
KOMSHINE • QX50-P • PON 1625 OTDR QX50-P

KOMSHINE • QX50-P • PON 1625 OTDR QX50-P

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout optický reflektometr pro...
KOMSHINE • QX50-MS • Single-mode & Multi-mode OTDR QX50-MS

KOMSHINE • QX50-MS • Single-mode & Multi-mode OTDR QX50-MS

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout optický reflektometr pro...
lepší ceny po přihlášení vlastní servis kamenná prodejna
X
Zboží přidané do košíku
###
(kód: 
###
)
Zboží Ks Cena
###
###
###
###
V košíku:
###
###