Akyga Napájecí zdroj LED/12V/100W

Akyga Napájecí zdroj LED/12V/100W
 
Part Nr.

AK-L1-100

Kód zboží

1710808

Výrobce
Akyga
EAN

5901720135001

Záruka
24 Měsíců

Akyga® AK-L1-100 je 100W napájecí zdroj pro průmyslové automatizační systémy, řízení strojů a osvětlení založené na technologii LED, který se používá při napájení LED pásů, LED žárovek, LED panelů, LED ovladačů RGB a dalších elektronických zařízení poháně

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
146 Kč
Vaše cena bez DPH
121 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Akyga® AK-L1-100 je 100W napájecí zdroj pro průmyslové automatizační systémy, řízení strojů a osvětlení založené na technologii LED, který se používá při napájení LED pásů, LED žárovek, LED panelů, LED ovladačů RGB a dalších elektronických zařízení poháněných 11 - 15V DC, který je regulován potenciometrem. Aktuální kapacita 8,3A umožňuje dodat například 20m LED pás s parametry 4,8 W/m. Existuje možnost napájení dvou různých obvodů najednou.

  Pro správné přizpůsobení napájecího zdroje páskem LED vynásobte délku pásky vyjádřenou v metrech napájecím zdrojem pásky a poté vyberte zdroj napájení min. 10%, aby se zaručila dlouhá a bezporuchová funkce systému, pokud výrobce LED pásky nedoporučuje jinak.

  Poznámka výrobce:

  Značka Akyga se poprvé objevila v roce 2004 při montážní výrobě LCD monitorů ve spolupráci s korejským partnerem. Paralelně s nimi se na trhu objevilo počítačové příslušenství Akyga, jako jsou klávesnice, myši, čtečky karet a pouzdra na pevné disky. Akyga začala dynamicky rozšiřovat svou nabídku produktů od roku 2007. Důležitou událostí byl výskyt v portfoliu napájecích zdrojů ATX, který velmi rychle vytvořil výjimečně silnou pozici na trhu v segmentu počítačových zdrojů základní třídy. Sortiment značky zahrnuje také napájecí zdroje s certifikací 80 PLUS, což svědčí o velmi dobré účinnosti a vysoké kvalitě zařízení. Neustále se rozšiřující nabídka společnosti, pozornost na kvalitu produktů a proekologický přístup jsou v současné době jeho největšími dobrodružstvími, které posilují její postavení na trhu.

  Stránky výrobce:

  https://cs.akyga.com

  Parametry

  Napětí: 

  12V

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA