ASUS upgrade a prodloužení záruky On-site (Next Business Day) + ponechání HDD / pro Commercial notebooky / 4 roky

ASUS upgrade a prodloužení záruky On-site (Next Business Day) + ponechání HDD / pro Commercial notebooky / 4 roky
 
Part Nr.

ACX15-012620NX

Kód zboží

1639443

Výrobce
Asus

ASUS Premium Care On-Site (Next Business Day) + ponechání HDD 4 roky Rozšíření záruky na 4 roky On-Site (Next Business Day) + ponechání si HDD/SSD pro notebooky ASUS (Commercial notebook). Záruka musí být zakoupena

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 061 Kč
Vaše cena bez DPH
1 703 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  ASUS Premium Care On-Site (Next Business Day) + ponechání HDD 4 roky

  Rozšíření záruky na 4 roky On-Site (Next Business Day) + ponechání si HDD/SSD pro notebooky ASUS (Commercial notebook). Záruka musí být zakoupena a aktivována do 6 měsíců od zakoupení zařízení.

  Podpora přímo na místě - Local On-Site Service (LOSS)

  • Tento servisní balíček poskytuje podporu pro váš výrobek přímo na místě.
  • Před službou přímo na místě vás mohou pracovníci technické podpory požádat o pomoc s řešením problémů s výrobkem. Pro více detailních informací, prosím, nahlédněte do sekce „Když kontaktujete zákaznickou službu ASUS“ na záruční kartě dodané s výrobkem, nebo navštivte stránku podpory.
  • Pokud se problém nevyřeší na dálku, pak bude domluvena technická podpora přímo na místě. Autorizovaný ASUS technik bude poslaný obvykle do konce dalšího pracovního dne na vámi zvolené místo. Doba odezvy může záležet na geografickém umístění, náhradních dílech a dostupnosti místní služby.
  • Budete požádáni, abyste autorizovanému ASUS technikovi poskytli přístup k vaší budově, výrobkům ASUS, také elektřině, internetovému připojení, CD/DVD s ovladači (pokud bylo dodáno k výrobku) a dostatečnému a bezpečnému pracovnímu prostředí.
  • Pokud výrobek selže během normálního a správného používání v době trvání tohoto servisního balíčku, ASUS opraví nebo vymění poškozené díly výrobku, nebo celý výrobek za nové či repasované díly a výrobky tak, aby funkčnost byla stejná, nebo lepší než původní.
  • Pokud jsou poškozené díly vyměněny touto službou, pak poskytujete předem souhlas, aby se vyměněné poškozené díly převedly do vlastnictví společnosti ASUS.
  • V případě, že autorizovaný ASUS technik zjistí, že výrobek je mimo rozsah pokrytí (jako například poškození způsobené zákazníkem atd., jak je popsáno v sekci „Vyloučení z této limitované Záruční služby“ na Záruční kartě), bude vám vystaven ceník a tato služba bude poskytnuta pouze po zaplacení. Pokud se rozhodnete nepokračovat v opravě, pak vám budou naúčtovány všechny již vzniklé náklady společnosti ASUS (včetně vyslání technika na místo, testování/hledání chyby atd.)
  • S výjimkou změny doby záruky zůstávají všechny ostatní podmínky stejné jako u standardní ASUS záruky.
  • Tento servisní balíček neprodlužuje záruku na baterii.

  Ponechání si diskové jednotky - HDD Retention

  • Tato služba se vztahuje na původní vestavěný pevný disk („HDD/SSD“) dodávaný s vaším produktem ASUS a jakoukoli jinou náhradou nainstalovanou autorizovaným technikem ASUS v souladu s podmínkami této služby.
  • Tato služba vám umožňuje ponechat si původní vadný disk, pokud jeho vadu potvrdí autorizovaný technik ASUS. Zároveň vám autorizovaný technik ASUS nainstaluje disk nový. Původní pevný disk však už nebude předmětem žádné další podpory.

  Povinnosti zákazníka:

  • Pokud chcete využít službu HDD Retention, musíte tento požadavek uvést spolu s požadavkem o On-Site opravu. Tato služba není automatická.
  • Je vaší odpovědností udržovat „fyzickou kontrolu“ nad vadným HDD/SSD a zajistit, aby osobní, důvěrná nebo vlastnická data na vadném HDD byla zničena nebo zůstala v bezpečí.
  • Je vaší odpovědností případně zlikvidovat vadný HDD v souladu s místně platnými zákony a předpisy.
  • Vy nebo váš oprávněný zástupce jste povinni podepsat dokument HDD Retention dodaný společností ASUS a potvrdit ponechání si HDD/SSD.

  ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:

  Typ záruky: NTB Commercial (NX)
  Délka záruky: 4 roky
  Kompatibilita: ASUS Commercial notebook


  Poznámka výrobce:

  ASUS je jednou z předních značek v oblasti elektroniky a počítačového hardwaru. Společnost byla založena v roce 1989 a sídlí v Tchaj-peji na Tchaj-wanu. ASUS se věnuje výrobě a designu širokého spektra produktů, včetně základních desek, notebooků, tabletů, herních zařízení, smartphoneů, monitorů a dalšího příslušenství.

  ASUS má vynikající pověst a je oblíbeným výrobcem počítačového hardwaru díky svému důrazu na kvalitu, výkon a inovace. Společnost je známa pro své základní desky, které jsou vysoce hodnoceny pro svou spolehlivost a funkčnost. ASUS také vyrábí různá herní zařízení pod značkou ROG (Republic of Gamers), která jsou populární mezi hráči pro svou vysokou výkonnost a pokročilé herní funkce.

  Stránky výrobce:

  https://www.asus.com/cz

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA