ESET PROTECT Advanced On-Premise, nová licence, 5-10 licencí, 1 rok

ESET PROTECT Advanced On-Premise, nová licence, 5-10 licencí, 1 rok

Lepší cena po přihlášení

Part Nr.

EPADV5-10_1Y

Kód zboží

1679417

Výrobce
Eset

ESET PROTECT Advanced On-Premise; Balík ESET PROTECT Advanced On-Premise obsahuje produkty pro ochranu koncových zařízení a souborového serveru, šifrování celého disku a pokročilou ochranu před hrozbami....

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 517 Kč
Vaše cena bez DPH
1 254 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  ESET PROTECT Advanced On-Premise

  Balík ESET PROTECT Advanced On-Premise obsahuje produkty pro ochranu koncových zařízení a souborového serveru, šifrování celého disku a pokročilou ochranu před hrozbami.

  Ochrana koncového zařízení
  Představuje bezpečnostní řešení nasazené ve firemních zařízeních, které zabraňuje kybernetickým útokům, detekuje škodlivé aktivity a poskytuje možnost okamžité nápravy.

  Ochrana file serveru
  Pokročilá ochrana pro všechny běžné servery Windows, Linux, Azure, síťová souborová úložiště a víceúčelové servery. Zajišťuje, aby byly servery stabilní a bez konfliktů, čímž se minimalizují časy údržby a restarty v zájmu zachování kontinuity podnikání.

  Šifrování celého disku
  Bezproblémové, ověřené a účinné šifrování a víceúrovňová autentizace zajistí ochranu firemních údajů v souladu s nařízeními a právními normami o ochraně údajů.

  Správcovská konzole
  Celkový přehled nad bezpečnostní situací a bezpečnostními řešeními nasazenými ve firemní síti. Nástroje pro vzdálenou správu umožňují řídit vrstvu prevence, detekce i reakce na všech koncových zařízeních napříč všemi platformami.

  Pokročilá ochrana před hrozbami
  Cloudová technologie, která využívá pokročilé skenování, špičkové strojové učení, cloudový sandboxing a hloubkovou analýzu chování k prevenci cílených útoků i nových nebo neznámých hrozeb, zejména ransomwaru.

  ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  Typ software: Antivirový software

  Počet licencí: 5-10

  Délka platnosti licence: 1 rok


  Porovnání antivirových balíků:


  Tento balík je dostupný také ve verzi s cloudovou vzdálenou správou, více na https://www.eset.com/cz/firmy/kalkulacka-nakladu-na-cloud/. V případě zájmu o toto řešení nás kontaktujte na eset@100mega.cz.


  Uvedené ceny jsou standardní, pro nacenění licencí pro školství, státní správu nebo neziskové organizace, nebo v případě zájmu o více jak 50 licencí, nás prosím kontaktujte na emailu eset@100mega.cz.


  Pro zpracování objednávky uveďte do poznámky, nebo zašlete na email eset@100mega.cz kontaktní údaje pro registraci licence (Kontaktní osoba, email, IČO).


  Poznámka výrobce:

  ESET spol. s r.o. je slovenská softwarová firma, která se specializuje na kybernetickou bezpečnost. ESET vyvíjí a poskytuje bezpečnostní software ve více než 200 zemích světa.

  Společnost vznikla formálně v roce 1992 v Bratislavě v Československu, nicméně první antivirový program vyvinuli její později spoluzakladatelé Miroslav Trnka a Peter Paško již v roce 1987. V současnosti je ESET pravidelně oceňován jako nejúspěšnější slovenská firma roku.

  Stránky výrobce:

  https://www.eset.com

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA