Kensington UVStand monitor stand black

Kensington UVStand monitor stand black
 
Part Nr.

K55100WW

Kód zboží

1622776

Výrobce
Kensington
EAN

0085896551003

Záruka
24 Měsíců

Podstavec pod monitor Kensington UVStand™ Monitor Stand s UVC světlem pomáhá snadno a bezpečně dezinfikovat klávesnice, myši, tracbally, mobilní telefony a další zařízení. Zároveň podporuje zdravé držení těla a poskytuje vám pohodlí během práce na počítač

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
12 983 Kč
Vaše cena bez DPH
10 730 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Podstavec pod monitor Kensington UVStand™ Monitor Stand s UVC světlem pomáhá snadno a bezpečně dezinfikovat klávesnice, myši, tracbally, mobilní telefony a další zařízení. Zároveň podporuje zdravé držení těla a poskytuje vám pohodlí během práce na počítači. Do prostorné dezinfekční přihrádky se vejde většina klávesnic standardní velikosti. Přihrádku lze zároveň použít i pro uložení ostatního příslušenství. UVC LED diody bezpečně dezinfikují předměty v uzavřené přihrádce a během 10 minut zlikvidují až 99,9 % bakterií a virů na osvíceném povrchu. Bez použití agresivních chemikálií, tekutin, nebo neekologických dezinfekčních utěrek. Ideální do prostředí kanceláří se sdílenými pracovními místy tzv. hot desking. Podstavec pod monitor je vhodný pro monitory velikosti 34"" a hmotnosti až 18 kilogramů a lze jej použít také jako podstavec pod notebook i Apple iMac.

  • UVC LED diody bezpečně dezinfikují povrchy předmětů během 10 minut a zlikvidují až 99,9 % bakterií a virů.
  • Prostorný UVC LED sanitační / úložný prostor a rozměrech 508x279x89 mm snadno a bezpečně pomáhá dezinfikovat klávesnice, myši, trackbally, mobilní telefony a další zařízení.
  • Sanitace probíhá bezpečně v uzavřeném prostoru za zavřenými dvířky přihrádky. Stačí zavřít dvířka přihrádky, stisknout tlačítko sanitace a počkat 10 minut.
  • Tlačítko sanitace pomocí barevného podsvícení informuje o stavu sanitace. Modrá barva = probíhá proces sanitace, zelená barva = proces sanitace je ukončen.
  • Stojan je vhodný pro monitory do velikosti 34"" a hmotnosti až 18 kg.
  • Podporuje zdravé ergonomické držení těla během práce na počítači a pomáhá tak předcházet bolesti v oblasti krku, ramenou a zad.

  Podstavec pod monitor vyhovuje bezpečnostním normám, včetně norem IEC/EN 62471 a ANSI IESNA RP 27. Certifikováno podle normy UL. EPA Est. 98807-CHN-1.

  Doplňující informace
  Rozměry podstavce:  598x295x126 mm (ŠxVxH)
  Rozměry úložné přihrádky: 508x279x89 mm (ŠxVxH)
  Vlnová délka UV záření: 265nm - 277nm
  Barva: černá
  Vhodné pro: monitory, notebooky a Apple iMac
  Materiál: Dřevo (MDF materiál), plast
  Pro velikost monitoru: až 34""
  Počet polic: 1
  Maximální nosnost: 18 kg

  Poznámka výrobce:

  Kensington sídlí ve městě Burlingame v Kalifornii a má pověst vynálezce a předního celosvětového výrobce bezpečnostních zámků pro notebooky. Kensington je divizí společnosti ACCO Brands (NYSE: ACCO), jednoho z největších světových návrhářů, prodejců a výrobců značkových produktů pro firmy, akademickou sféru i spotřebitele, které jsou prodávány ve více než 100 zemích po celé zeměkouli.

  Od dokovacích stanic přes kabelové zámky počítačů či myši a trackbally až po ergonomická řešení – navrhujeme, vylaďujeme a tvoříme oceňované produkty, kterým důvěřují profesionálové po celém světě.

  Stránky výrobce:

  https://www.kensington.com/cs-cz

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA