Lenovo ThinkPad Universal USB-C Smart Dock

Lenovo ThinkPad Universal USB-C Smart Dock
 
Part Nr.

40B20135EU

Kód zboží

1697765

Výrobce
Lenovo
EAN

195477286993

Záruka
36 Měsíců

ThinkPad Universal USB -C Smart Dock Chytřejší způsob práce. Lenovo ™ ThinkPad ® Universal USB -C Smart Dock (40B2), navržený pro zvýšení každodenní produktivity, je špičkou v naší nové řadě docků, které nabízejí

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
7 215 Kč
Vaše cena bez DPH
5 963 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  ThinkPad Universal USB -C Smart Dock Chytřejší způsob práce. Lenovo ™ ThinkPad ® Universal USB -C Smart Dock (40B2), navržený pro zvýšení každodenní produktivity, je špičkou v naší nové řadě docků, které nabízejí chytřejší způsob práce. dock stanice je mostem k inteligentnější budoucnosti a nabízí bohatou škálu datových, zobrazovacích a napájecích portů, včetně univerzální kompatibility USB -C, a zároveň přináší neuvěřitelný výkon pro komerční uživatele a bezpečné řešení správy založené na cloudu pro IT manažery. A to vše pohání Microsoft Azure Sphere. Nejlepší vlastnosti: Jeden kabel pro všechny vaše potřeby Získejte více ze svého pracovního dne přidáním 11+ možností rozšíření v jediném rychloupínacím kabelu pro maximální efektivitu. Rozšiřte svůj tvůrčí potenciál s přístupem k více 4K monitorům a bleskově rychlým přenosem dat pomocí USB -C a USB -A. Navíc rychlé nabíjení pro vaše notebooky až do 100 W, takže můžete být neustále pod napětím. Univerzální Dock kompatibilita Zvyšte hodnotu své investice díky široké kompatibilitě ThinkPad Universal USB -C Smart Dock . Podpora Thunderbolt™ 3 a 4, USB 4™ a USB -C a rozšířená kompatibilita v prostředí s více operačními systémy; Zjednodušená správa Dock Osvoboďte se od starého dokovacího paradigmatu a zefektivněte svůj pracovní postup správy pomocí řady inovací, které šetří čas. S ThinkPad Universal USB -C Smart Dock můžete na dálku aktualizovat firmware bez připojeného PC, vzdáleně spravovat porty, provádět analýzu dat, využívat diagnostické nástroje a udržovat svůj systém v bezpečí pomocí bezpečnostního řešení Microsoft Azure Sphere. Délka 171 mm (6,7 palce) Hloubka 80 mm (3,1 palce) Výška 31 (1,2 palce) Hmotnost produktu 0,39 kg (0,9 lb) Obsah balení ThinkPad Universal USB-C Smart Dock 135W AC napájecí adaptér (Slim Tip) Napájecí kabel Publikace Kabel USB-C (1 metr)

  Poznámka výrobce:

  Lenovo je mezinárodní technologická společnost založená v roce 1984 v Číně. Původně se specializovala na výrobu počítačů, ale dnes nabízí širokou škálu produktů včetně počítačů, notebooků, tabletů, chytrých telefonů, serverů, úložných zařízení, síťových zařízení a dalších elektronických zařízení.

  Lenovo je jednou z největších počítačových společností na světě a druhým největším výrobcem osobních počítačů na trhu. Je známá svými inovativními produkty, odolností a spolehlivostí. Její značka ThinkPad je dobře známá a trvale se po mnoho let řadí mezi nejlepší notebooky na trhu.

  Lenovo je také známá svými akvizicemi. V roce 2005 společnost získala segment osobních počítačů od IBM a tím vstoupila na mezinárodní trh. Roku 2014 koupila divizi mobilních zařízení od společnosti Motorola Mobility od společnosti Google. Díky těmto akvizicím se Lenovo stala ještě větším hráčem na trhu s technologiemi.

  Stránky výrobce:

  http://www.lenovo.com/cz/cs

  Parametry

  Připojení: 

  USB-C

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA