Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 120x90 cm

Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 120x90 cm
 
Part Nr.

magbowcc1290

Kód zboží

1446712

Výrobce
Magnetoplan
EAN

4013695013749

Záruka
24 Měsíců

Tabule Magnetoplan CC elegant s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hran

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 574 Kč
Vaše cena bez DPH
2 954 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Tabule Magnetoplan CC elegant s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně. Na psací plochu tabule je možné pomocí magnetů upevnit další poznámky – fotografie, vizitky, atd. odolný magnetický povrch s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti za sucha snadno stíratelná stopa popisovače designový hliníkový rám se zaoblenými hranami odkládací lišta po celé delší straně dodáváno s montážním sadou pro upevnění na zeď skrytý systém zavěšení kvalitní obal pro bezpečný transport

  Poznámka výrobce:

  Značka Magnetoplan se specializuje na výrobu magnetických tabulí, flipchartů, plánovacích tabulí a dalších produktů pro organizaci a vizualizaci informací. Jejich produkty jsou oblíbené v kancelářích, školách, konferenčních místnostech a mnoha dalších prostředích.

  Magnetoplan je známý pro kvalitu svých výrobků a inovativní design. Jejich magnetické tabule jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které umožňují snadné psaní a odstraňování, aniž by zanechaly stopy nebo poškodily povrch tabule. Mají také silné magnety, které dobře drží papíry a další materiály bez problémů.

  Plánovací tabule od Magnetoplanu jsou ideální pro organizaci projektů a plánování činností. Tyto tabule mají různé sloupce a řádky, které umožňují snadné rozvržení informací a sledování postupu úkolů a projektů.

  Stránky výrobce:

  https://magnetoplan.de

  Parametry

  nad rozměr: 

  1

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA