Microsoft 365 Personal CZ - předplatné na 1 rok, elektronicky

Microsoft 365 Personal CZ - předplatné na 1 rok, elektronicky
 
Part Nr.

QQ2-00012

Kód zboží

1016007

Výrobce
Microsoft
EAN

889842087536

Záruka
6 Měsíců

Office 365 pro jednotlivce je skvělý pro 1 počítač PC nebo Mac a 1 tablet a pomůže vám udělat vše, co potřebujete, prakticky odkudkoliv a ze všech vašich zařízení. Je vždy aktuální, takže si nikdy nebudete dělat starosti s tím, že budete necháni napospas

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 309 Kč
Vaše cena bez DPH
1 082 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Office 365 pro jednotlivce je skvělý pro 1 počítač PC nebo Mac a 1 tablet a pomůže vám udělat vše, co potřebujete, prakticky odkudkoliv a ze všech vašich zařízení. Je vždy aktuální, takže si nikdy nebudete dělat starosti s tím, že budete necháni napospas zastaralým verzím. Získejte nové verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a dalších pro rok 2016 tak, že se vám stáhnou přímo do vašich oblíbených zařízení. V práci můžete pokračovat, i když nejste online. Vyzkoušejte si plnou verzi Office na 1 počítači PC nebo Mac, 1 tabletu (včetně systémů Windows, iPad a Android) a 1 telefonu Použijte cloudové úložiště OneDrive, abyste získali okamžitý přístup ke svým dokumentům, fotkám a videím. Upravujte je a sdílejte online kdykoliv a kdekoliv na všech vašich zařízeních. Zahrnut je každý nový upgrade, takže vždy budete mít tu nejaktuálnější verzi, jakmile bude k dispozici. Office 365 pro jednotlivce zahrnuje:
  Word - Vytvářejte, vylepšujte a sdílejte skvělé dokumenty. Excel - Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. PowerPoint - Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. OneNote - Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním bloku. Outlook - Organizujte si e-maily, koordinujte své plány a udržujte aktuální své kontakty. Access - Vytvořte si svou vlastní databázovou aplikaci a přispějte ke schopnostem svých dat. Určeno pouze pro počítače PC. Publisher - Tiskněte a sdílejte profesionálně vyhlížející publikace s účinnými, snadno použitelnými nástroji. Určeno pouze pro počítače PC. OneDrive - Získejte cloudové úložiště OneDrive o velikosti 1 TB pro všechno, co potřebujete. Skype - Volejte na mobilní telefon či pevné linky díky 60 minutám měsíčně zdarma pro službu Skype. Předplatné na 1 rok
  Pro 1 počítač PC nebo Mac, 1 tablet, včetně tabletů iPad, Android nebo Windows, plus 1 telefon
  Plné verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a další
  Cloudové úložiště o velikosti 1 TB
  Stálý přístup k aktualizacím
  Požadavky

  Požadovaný procesor PC: procesor x86 nebo x64, 1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší, s SSE2 Mac: Procesor Intel Požadovaný operační systém PC: Windows 7 nebo novější, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012 Mac: Mac OS X 10.10 iOS: Office for iPad® vyžaduje iOS 7.0 nebo novější, Office for iPhone® můžete instalovat na telefony se systémem iOS 6.0 nebo novějším. Android: Office for Android™ můžete instalovat na tablety a telefony se systémem Android KitKat 4.4 nebo novějším a s procesorem typu ARM nebo Intel x86. Požadovaná operační paměť PC: 1GB RAM (32 bitů); 2GB RAM (64 bitů) Mac: 4GB RAM Požadované místo na pevném disku PC: 3 GB volného místa na disku Mac: 6GB, formát pevného disku HFS+ Požadovaná obrazovka Počítače PC: rozlišení 1280 x 800 Mac: Rozlišení 1280 x 800 Grafika Hardwarová akcelerace grafiky požaduje grafickou kartu DirectX 10. Vícedotykové zařízení K využití vícedotykových funkcí je požadováno zařízení s dotykovým ovládáním. Všechny funkce jsou však dostupné i pomocí klávesnice, myši nebo dalších standardních nebo dostupných vstupních zařízení. Nové dotykové funkce jsou optimalizovány k použití se systémem Windows 8 a novějším. Další požadavky na systém Pro nekomerční použití. Internetové funkce vyžadují připojení k Internetu. Požaduje se účet Microsoft. Funkce produktu a grafika se může lišit v závislosti na konfiguraci systému. Některé funkce mohou vyžadovat dodatečný nebo rozšířený hardware nebo připojení k serveru.

  Poznámka výrobce:

  Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači. Byla založena 4. dubna 1975 za účelem vývoje a prodeje interpretů BASIC pro Altair 8800, poté ale začala v polovině osmdesátých let dominovat trhu s operačními systémy pro domácí počítače se systémem MS-DOS, který následovala série operačních systému Microsoft Windows. Časem Microsoft převzal i vedení na trhu s kancelářskými programy, kde mu k tomu pomohl Microsoft Office. Společnost se v posledních letech zaměřila také na herní průmysl, kde jsou jejími nejvýznamnějšími produkty herní konzole Xbox.

  Stránky výrobce:

  http://www.microsoft.cz

  Parametry

  licence: 

  1

  Původ licence: 

  nová

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA