Netgear GS108LP

Netgear GS108LP
 
Part Nr.

GS108LP-100EUS

Kód zboží

1564529

Výrobce
Netgear
EAN

606449134971

Záruka
1 Doživotně

NETGEAR GS108LP, 8-portový switch, Gigabit Ethernet, Flexible PoE 60W

8portový nespravovatelný ethernetový přepínač s možností flexibilního nastavení power budgetu PoE Funkce Mnoho dn

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Recyklační poplatek
1.50 Kč , DPH:  21%  (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)
Vaše cena  s RP*
1 924 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 327 Kč
Vaše cena bez DPH
1 924 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  8portový nespravovatelný ethernetový přepínač s možností flexibilního nastavení power budgetu PoE Funkce Mnoho dnešních malých a středních firem a chytrých domácností je čím dál častěji vybaveno IoT zařízeními, jako jsou IP bezpečnostní kamery, senzory, osvětlení LED či chytré zámky. S jejich rostoucím počtem však rostou také nároky na firemní či domácí síť, do níž jsou tato zařízení zapojena - zejména pak na power budget a jeho flexibilitu. Nový osmiportový ethernetový přepínač NETGEAR GS108LP je jako první na trhu vybaven zabudovaným intuitivním voličem výkonu, který společně s možností flexibilní výměny externího napájecího zdroje umožňuje stávající 60W power budget PoE kdykoli dle potřeby navýšit či naopak snížit v úrovních 60 W, 83 W a 123 W. *8 gigabitových ethernetových portů PoE/PoE+. *Flexibilní power budget PoE 60 W, 83 W a 123 W (výchozí 60 W). *LED ukazatelé informující o současné aktivitě každého z portu. *Bezvětrákové provedení a Energy Efficient Ethernet. *Flexibilní možnosti umístění na stůl, do racku či na zeď. *Doživotní hardwarová a NBD záruka. OBSAH BALENÍ *NETGEAR Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch *Power adapter (localized to the country of sale) *Quick install guide SPECIFIKACE Technické vlastnosti Speed *10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Number of Ports *8 PoE ports *8 PoE+ ports, up to 30W per port Total PoE Budget *60W Loop Detection *n/a Short cable power saving *Yes Energy Efficient Ethernet Support (IEEE 802.3az) *Yes Jumbo Frame Support *Yes Queue WRR Ratio *1:3:5:7:8:10:12:15 MAC Table Size *4K Packet buffer size *192KB IEEE 802.1p QoS *Yes Dimensions (WxDxH) @mm *236 x 102 x 27 mm Weight (kg) *0.6 Max Power Consumption *67.5W Operating Temperature *0 to 40oC MTBF (hours) *2,752,476 hours FCC Class *A Pro více informací navštivte web výrobce.
  Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/products/switches/unmanaged/GS108LP.aspx#tab-techspecs

  Poznámka výrobce:

  Netgear, Inc. je americká počítačová síťová společnost se sídlem v San Jose v Kalifornii. Společnost byla založena v roce 1996 a specializuje se na výrobu a prodej různých produktů, jako jsou směrovače (routery), přepínače (switches), bezdrátové přístupové body (access points), síťové úložiště (NAS), síťové kamery (IP kamery) a další síťové příslušenství.

  Netgear je známý svými inovativními a spolehlivými produkty, které jsou oblíbené jak u domácích uživatelů, tak i v podnikovém prostředí. Nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají různé potřeby a požadavky uživatelů v oblasti sítí.

  Netgear je známý svou uživatelsky přívětivou konfigurací a správou sítě, což usnadňuje uživatelům nastavení a správu jejich domácích nebo podnikových sítí. Společnost také poskytuje technickou podporu a aktualizace firmwaru pro své produkty, aby udržela jejich bezpečnost a výkon na nejvyšší úrovni.

  Stránky výrobce:

  http://www.netgear.com

  Parametry

  Další funkce: 

  PoE napájení

  Počet LAN portů: 

  8

  POE standard: 

  POE+ 802.3at (až 30W)

  Rychlost sítě: 

  1Gbps

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA