Nintendo Switch Pro Controller

Nintendo Switch Pro Controller
 
Part Nr.

NSP140

Kód zboží

1596911

Výrobce
Nintendo
EAN

045496430528

Záruka
24 Měsíců

Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a kontroloval snáze, než ovladače Jo

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 565 Kč
Vaše cena bez DPH
1 293 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a kontroloval snáze, než ovladače Joy-Con! Dalším významným rozdílem je to, že zatímco levý Joy-Con používá jako směrové šipky jiná tlačítka, Nintendo Switch Pro Controller má tradiční ovládací plochu ve tvaru kříže.

  Tento ovladač je vybavený dvojicí lineárních rezonačních spouštěčů s vlastní schopností působit HD vybrace podobné těm u ovladačů Joy-Con. Funkce HD vybrací zabudovaná do nové generace ovladačů společnosti Nintendo vytváří pohlcující herní zážitek, kterého pouze za využití obrazu a zvuku není možné dosáhnout!

  Díky zabudované NFC plošce může Nintendo Switch Pro Controller taktéž využívat amiibo figurky a karty! Tento ovladač je vybaven standardním USB konektorem typu C a v balení se nachází také USB kabel typu C pro potřeby jeho nabíjení.  Přepnětě na novou generaci konzolového hraní

  Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C!

  Poznámka výrobce:

  Nintendo je japonská společnost zabývající se výrobou videoher, herního hardwaru a přenosných konzolí. Byla založena v roce 1889 pod názvem Nintendo Playing Card Company. Původně se věnovala výrobě a prodeji karet na hraní, ale v průběhu let se stala jedním z předních světových výrobců videoher.

  Nintendo bylo vynálezcem mnoha ikonických herních sérií a postav. Mezi nejznámější patří Super Mario, Legend of Zelda, Pokemon, Donkey Kong, Animal Crossing a Mario Kart. Tyto hry se staly velkými hity a získaly si mnoho fanoušků po celém světě.

  Společnost Nintendo je také známá svým inovativním a revolučním přístupem k hernímu hardwaru. Například vytvořila konzole jako Game Boy, Nintendo DS, Wii a Nintendo Switch, které přinesly nové herní zážitky a způsoby ovládání.

  Nintendo je známé také svou strategií zaměřenou na rodinnou zábavu a přístupnost pro hráče všech věkových skupin. Je oblíbené mezi dětmi, dospělými a nostalgickými fanoušky. Společnost také vydává různé příslušenství, jako jsou ovladače, ochranné kryty, amiibo figurky a další.

  Nintendo má velký vliv na herní průmysl a je považováno za jednu z nejúspěšnějších a nejvlivnějších herních společností na světě.

  Stránky výrobce:

  http://www.nintendo.com

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA