Počítačka bankovek Safescan 2210

Počítačka bankovek Safescan 2210
 
Part Nr.

115-0512

Kód zboží

1489353

Výrobce
Safescan
EAN

8717496334701

Záruka
24 Měsíců

Počítačka bankovek Safescan model 2210 počítá rychlostí 1000 bankovek za minutu a současně provádí UV kontrolu padělků, na který vás upozorní poplašný signál. Počítačka je vybavená praktickým automatickým podáváním bankovek s kapacitou zásobníku na 100 ba

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Recyklační poplatek
10.00 Kč , DPH:  21%  (Všechna doposud nezařazená od 5 kg do 15 kg)
Vaše cena  s RP*
5 210 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
6 304 Kč
Vaše cena bez DPH
5 210 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Počítačka bankovek Safescan model 2210 počítá rychlostí 1000 bankovek za minutu a současně provádí UV kontrolu padělků, na který vás upozorní poplašný signál. Počítačka je vybavená praktickým automatickým podáváním bankovek s kapacitou zásobníku na 100 bankovek/stravenek. Veškeré prováděné operace můžete sledovat na velkém, jasném LCD displeji.
  - Rychlost počítání: 1000 bankovek za minutu - Snadné použití - Funkce Auto Start / Stop - Počítačka je vhodná pro všechny měny - Počítačka pracuje na principu sčítání jednotlivých kusů bankovek (archů) - Počítačka nepočítá nevytříděné bankovky - Počítání stravenek - Funkce dávkování bankovek - Poplašný signál při podezření na padělek, nebo při výskytu jiné velikosti bankovky - Velký a jasný LCD displej - Rozměry: 292 x 246 x 178 mm - Hmotnost: 5,7 kg - Napájení: AC 220 - 240V - Součástí balení je také uživatelský manuál, sada pro servis a údržbu, prachový kryt, napájecí kabel - K tomuto produktu můžete získat prodlouženou záruku. V případě, že se do 30 dnů od nákupu zaregistrujete na stránkách https://www.safescan.com/en/myAccount/login/ prodloužíte záruku na 36 měsíců. Bez registrace platí standardní záruka 24 měsíců. Parametry: - Peněžní měny - Všechny - Počítání bankovek - Ano - Počítání mincí - Ne - Automatické podávání - Ano - Kapacita zásobníku pro automatické podávání bankovek [ks bankovek] - 100 - Kontrola UV prvků - Ano - Rychlost počítání [ks/min] - 1000 - Celkové počitadlo [ks] - Ano - Počítání bankovek do svazku [ks] = batch mode - Ano - Počítání s detekcí padělaných bankovek - Ano - Smíšené počítání - Ne

  Poznámka výrobce:

  Safescan je značka specializující se na výrobu a prodej zařízení pro kontrolu a zajištění finanční bezpečnosti. Firma byla založena v roce 2004 a má sídlo v Nizozemsku.

  Safescan poskytuje různé produkty a řešení pro detekci padělaných peněz, správu pokladních prostředků a ochranu před krádežemi. Mezi hlavní produkty značky patří:

  1. Detektory padělků: Safescan nabízí širokou škálu detektorů padělků, které využívají různé technologie (UV, magnetické inkousty, infrapeněženky) k identifikaci padělaných bankovek a mincí. Tyto detektory jsou určeny pro použití v obchodech, kasinech, bankách a dalších institucích.

  2. Pokladní trezory a registrační kasy: Safescan také vyrábí trezory a registrační kasy, které pomáhají zajistit bezpečné uložení hotovosti a správu transakcí. Tyto produkty splňují příslušné bezpečnostní standardy a jsou vhodné pro maloobchodní prodejny, restaurace a další podniky.

  3. Mince a bankovky počítací stroje: Safescan nabízí počítací stroje pro mince a bankovky, které umožňují rychlé a přesné počítání hotovosti. Tyto stroje jsou užitečné pro účetní oddělení, banky a jiné instituce, které pracují s velkým objemem mincí a bankovek.

  4. Pokladní software: Safescan také nabízí software pro správu a kontrolu pokladen. Tento software umožňuje sledování prodejů, správu zásob a generování finančních zpráv pro různé typy podniků.

  Safescan je známým a uznávaným jménem v oblasti finanční bezpečnosti a spolupracuje s mnoha maloobchodníky, bankami a dalšími podniky na celém světě. Produkty Safescan jsou navrženy s důrazem na kvalitu, spolehlivost a snadné použití.

  Stránky výrobce:

  https://www.safescan.com

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA