PowerCube Extended USB A+C Grey

PowerCube Extended USB A+C Grey
 
Kód zboží

1673441

Výrobce
PowerCube
Záruka
24 Měsíců

Rozbočovač s 1,5m dlouhou prodlužkou, třemi zásuvkami a dvěma USB porty (1x USB-A + 1x USB-C) pro ještě rozmanitější možnosti nabíjení! Zapomeňte na zamotané kabely a nevzhledné prodlužky. Je tady PowerCube, elegantní designový rozbočovač, který nabízí

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
512 Kč
Vaše cena bez DPH
423 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Rozbočovač s 1,5m dlouhou prodlužkou, třemi zásuvkami a dvěma USB porty (1x USB-A + 1x USB-C) pro ještě rozmanitější možnosti nabíjení!

  Zapomeňte na zamotané kabely a nevzhledné prodlužky. Je tady PowerCube, elegantní designový rozbočovač, který nabízí hned 4 zásuvky a 2 USB porty na šesti stěnách jedné kostky, v této verzi navíc také s prodlužovacím kabelem. Jeho bílé provedení zaručuje splynutí s každým interiérem. Narozdíl od původní PowerCube Extended USB disponuje dvěma různými USB porty (A+C) pro ještě rozmanitější využití při nabíjení..

  PowerCube Extended USB nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.4A, 2x 5 V), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Produkt můžete snadno kombinovat s dalšími kostkami značky PowerCube.

  Barva: šedá
  Hmotnost: 0.483 kg
  Rozměry balení: 7.7 x 7.7 x 22.3 cm
  Vstupní napětí: 110 – 250V; 16A
  Počet výstupů: 4
  Počet USB portů: 2 x 5V, (2,4A)
  Kabel: Ano, 1,5m
  Montážní dok: Ano
  Uzemnění: Ano
  Dětská pojistka: Ano

  Poznámka výrobce:

  Značka PowerCube je známá svými inovativními elektrickými rozvodnými boxy a prodlužovacími kabely. Tyto produkty mají za cíl zlepšit organizaci a efektivitu používání elektronických zařízení v domácnostech a kancelářích.

  PowerCube se vyznačuje kompaktním a moderním designem, který umožňuje snadné přístupy ke všem zásuvkách bez omezení prostoru mezi jednotlivými konektory. Také nabízí různé konfigurace a velikosti, včetně modelů s USB porty pro nabíjení mobilních zařízení.

  Produkty PowerCube jsou také zaměřeny na zajištění bezpečnosti. Mnoho modelů je vybaveno ochranou proti přepětí a přetížení, což chrání připojená zařízení před poškozením. Dále existují varianty s dětskou ochranou, které chrání před náhodným vniknutím do zásuvek.

  Další zajímavou funkcí je možnost kombinování více PowerCube jednotek do jednoho celku, čímž se zvyšuje dostupnost zásuvek a umožňuje různé konfigurace podle potřeb uživatelů.

  PowerCube se stal populární volbou pro ty, kteří se snaží zorganizovat své elektrické přípojky a zvýšit jejich efektivitu v rámci prostoru, ve kterém pracují nebo žijí.

  Stránky výrobce:

  http://powercube.cz/

  Parametry

  Barva: 

  šedá

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA