PRINTLINE kompatibilní toner s HP CE390X, No.90X, black

PRINTLINE kompatibilní toner s HP CE390X, No.90X, black

Lepší cena po přihlášení

Part Nr.

DH-390X

Kód zboží

1471750

Výrobce
PRINTLINE
EAN

8595574408564

Záruka
24 Měsíců

Kapacita: 24.000 stran; Barva: black; Pro tiskárny: HP LASERJET M4555 MFP 5 (CE390A) ; Alternativní spotřební materiál značky PrintLine je ideální řešení pro každého, kdo chce tisknout levněji, avšak bez kompromisů. Díky splnění přísných výrobních nor..

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 382 Kč
Vaše cena bez DPH
1 142 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Kapacita: 24.000 stran
  Barva: black
  Pro tiskárny: HP LASERJET M4555 MFP 5 (CE390A)

  Alternativní spotřební materiál značky PrintLine je ideální řešení pro každého, kdo chce tisknout levněji, avšak bez kompromisů. Díky splnění přísných výrobních norem ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 je PrintLine držitelem certifikátu STMC. Tento certifikát zaručuje, že výtěžnost kazet je shodná s kazetami originálních výrobců, ale díky použití recyklovaných materialů je jejich cena nižší.

  Rozhodujete se koupit výrobek PrintLine? Možná byste měli vědět, že:

  Díky své ceně a kvalitě dokáží výrobky PrintLine ušetřit až 50% nákladů na tisk.

  Používáním kazet PrintLine nepřichází tiskárna o garanci poskytovanou výrobcem, je tedy možné Printline dodat i do nových strojů V případě zjištění závady kontaktujte prodejce. Zajistí servis přes certifikovaného servisního partnera PrintLine. Záruka se nevztahuje na poškození způsobená špatnou mechanickou manipulací.

  Laserové kazety PrintLine vždy obsahují nejnovější čip. Není nutné přelepování či resetování, kazeta je po vložení do tiskárny připravena k použití.*
  * (při výměně tiskové kazety je nutné postupovat dle návodu výrobce tiskárny)

  Laserové kazety Printline obsahují velmi kvalitní tonerový prach, který je odolný vůči vlhkosti, oděru a blednutí. Certifikát STMC zaručuje, že sytost, barevné podání a výtěžnost kazet je shodná s originálním spotřebním materiálem*.
  * (v závislosti na použitém papíru a nastavení tiskárny)

  Komponety v laserových kazetách Printline jsou vždy nové a jejich kvalita je záměrně naddimenzována, aby byla dosažena maximální spolehlivost tisku a udávaná výtěžnost.

  Poškození, či jiné prokazatelné znehodnocení tiskárny způsobené spotřením materiálem PrintLine je zákazníkovi opraveno a uhrazeno na náklady výrobce.

  Každý výrobek PrintLine je před uvedením na trh dlouhodobě testován, aby jeho kvalita uspokojila i nejnáročnějšího zákazníka.

  Poznámka výrobce:

  PrintLine, to jsou alternativní spotřební materiály pro tiskárny, kopírky a faxy. Všechny cartridge, tonery, foto-válce a další produkty dosahují špičkové kvality a zároveň jsou výrazně levnější než originály od výrobce tiskárny. Všechny tonery, cartridge a inkousty do tiskáren PrintLine dosahují dle ISO/IEC 19752 minimálně stejné výtěžnosti jako kazety od originálních výrobců.

  Parametry

  Barva: 

  černá

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA