PS5 hra Assassins Creed Mirage Deluxe Edition

PS5 hra Assassins Creed Mirage Deluxe Edition
 

-22%

Part Nr.

3307216258414

Kód zboží

1670110

Výrobce
UbiSoft
EAN

3307216258414

Záruka
24 Měsíců

Datum vydání: 2023 Užijte si příběh o Basimovi, vychytralém pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných ulicích Bagdádu v devátém století. Prostřednictvím záhadného prastarého spolk

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Běžná prodejní cena s DPH
1 278 Kč
Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
Vaše cena s DPH
995 Kč
Vaše cena bez DPH
822 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Datum vydání: 2023 Užijte si příběh o Basimovi, vychytralém pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných ulicích Bagdádu v devátém století. Prostřednictvím záhadného prastarého spolku jménem Skrytí se stane smrtícím asasínským mistrem a změní svůj osud způsobem, který si nikdy ani nedokázal představit. Hlavní vlastnosti *Objevte pečlivě vytvořený, akčně dobrodružný příběhový zážitek, který sleduje proměnu zpupného mladíka v elegantního mistrovského asasína. *Vydejte se na Alamút, legendární domov asasínů, kde byl položen základ Bratrstva, v tomto srdečném holdu hře, která to všechno začala. *Užijte si moderní pojetí ikonických vlastností a hratelnosti, která definovala tuto značku celých 15 let, zatímco se budete pomocí parkuru plynule pohybovat po městě a nenápadně likvidovat cíle pomocí brutálnějších vražd než kdy dřív. *Prozkoumejte neuvěřitelně zalidněné a živoucí město, jehož obyvatelé reagují na každý váš pohyb, a odhalte tajemství čtyř jedinečných čtvrtí během zlaté éry Bagdádu. Deluxe Edition Assassin’s Creed® Mirage Deluxe Edition* obsahuje: *The Deluxe Pack: kostým inspirovaný hrou Prince of Persia, skiny pro orla a jízdní zvíře, zbraně a další! *Bonusový obsah**: digitální artbook a digitální soundtrack Bezplatný upgrade: PS5: Pokud již vlastníte verzi této hry na PS4™, můžete získat digitální verzi na PS5™ bez dodatečných poplatků a nemusíte si kupovat tento produkt. Majitelé diskové kopie na PS4™ ji musí vložit do PS5™ pokaždé, když si budou chtít stáhnout nebo zahrát digitální verzi na PS5™. Majitelé herního disku na PS4™, kteří si koupí digitální edici bezdiskové konzole PS5™ nebudou moci získat verzi na PS5™ bez dodatečných poplatků.

  Stránky výrobce:

  http://www.ubi.com

  Zařazení produktu

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA