PS5 hra Grand Theft Auto V

PS5 hra Grand Theft Auto V
 
Part Nr.

5026555431842

Kód zboží

1645572

Výrobce
Take 2
EAN

5026555431842

Záruka
24 Měsíců

Grand Theft Auto V (GTA V) přináší ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškoze

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
865 Kč
Vaše cena bez DPH
715 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Grand Theft Auto V (GTA V) přináší ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození. Nově je k dispozici verze pro PS5.

  Hráči vlastnící next-gen konzole si mohou užívat, vylepšení vozidel, Career Builder, stejně jako všechny upgrady, rozšíření a obsah GTA Online, které byly vydány od uvedení na trh, ať už sólo nebo s přáteli. Zahrajte si odvážné kooperativní loupeže, vstupte do adrenalinových kaskadérských závodů, soutěžte v jedinečných režimech proti sobě nebo se potkejte ve společenských prostorách včetně nočních klubů, arkád, večírků v podkroví domů, na závodech s auty a mnoho dalšího.

  Poznámka výrobce:

  Take-Two Interactive Software, Inc., známá také jako Take-Two, je americká herní společnost se sídlem v New Yorku. Byla založena v roce 1993 a je jednou z předních herních společností na světě.

  Take-Two se specializuje na vývoj, vydávání a distribuci počítačových her. Společnost je známá pro své tituly, které bývají často charakteristické svojí originalitou a inovativním přístupem. Mezi jejich nejznámější herní série patří Grand Theft Auto (GTA), Red Dead Redemption, BioShock, NBA 2K a Max Payne.

  Grand Theft Auto je bezpochyby nejúspěšnější sérií od Take-Two. Tato sandboxová akční hra se stala fenoménem a získala si obrovskou popularitu po celém světě díky svému otevřenému světu, svobodě výběru a zaujímavému příběhu.

  Take-Two také spolupracuje s mnoha talentovanými herními vývojáři po celém světě a často podporuje a financuje nezávislé hry s originálními koncepty.

  Společnost se také angažuje v oblasti online her a mikrotransakcí, což někdy vzbuzuje kontroverze a kritiku ze strany hráčů.

  Stránky výrobce:

  http://www.take2games.com

  Zařazení produktu

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA