Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG R845 Galaxy Watch 3 (45 mm) folie na displej

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG R845 Galaxy Watch 3 (45 mm) folie na displej
 
Part Nr.

SAM-R845AB-D

Kód zboží

1612875

Výrobce
ScreenShield
EAN

8595603661960

Záruka
1 Doživotně

Antibakteriální ochranná fólie Screenshield™ disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.) a to po celou dobu životnosti aplikované fólie.

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
163 Kč
Vaše cena bez DPH
135 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Antibakteriální ochranná fólie Screenshield™ disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.) a to po celou dobu životnosti aplikované fólie. Antibakteriální materiál byl testován v souladu s ISO 22196, bezpečný při užívání a aktivní po dobu 5 let. Při dotyku prstu s materiálem se z vrchní vrstvy fólie uvolní stříbrné ionty AG+ (anorganických přírodních minerálů), které se navážou na bakterie, což vede k zastavení jejich šíření. Ionty stříbra blokují metabolismus bakterií nebo napadají mechanismus šíření, který následně vede k jejich zničení. Fólie zajistí dokonalou ochranu displeje před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ni doživotní záruku.

  Poznámka výrobce:

  Doživotní záruka na ScreenShield. V případě, že dojde k roztržení či neúmyslnému poškrábání fólie Screenshield™ v průběhu užívání Vašeho přístroje, bude vám vyměněna za novou. V případě žádosti o výměnu zašlete před vlastním zasláním fólie informaci e-mailem na adresu reklamace@screenshield.cz společně s fotkou postiženého místa / fólie a dokladem o nákupu.

  Na chybně aplikované fólie se záruka nevztahuje. Chybná aplikace může způsobit odlepování fólie a to je způsobené nedodržením postupu (nevyčištění displeje přístroje, neumytí prstů před aplikací, následným nenastříkáním prstů aplikačním roztokem, špatné zarovnání fólie na displej, zašpinění fólie, fólie vám upadne na zem a zašpiní se, atp.). Je nutné přesně dodržovat zásady při instalaci.

  Stránky výrobce:

  http://screenshield.cz

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA