SFP moduly

SFP moduly

Karty, switche, printservery,...

Parametrický filtr

Cena

133
118 858

Filtr skladu

Dostupnost:

Sklad

Podrobné vyhledávání

Vyhledávání v této větvi:
Zobrazit filtr
V nabídce je: Počet produktů v nabídce: 263 produktů
zavřít
 

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

184 Kč 

bez DPH

223 Kč 

s DPH

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Mezi zajímavosti můžeme zahrnout 1Gbps link až na vzdálenosti 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závisl

1 151 Kč 

bez DPH

1 393 Kč 

s DPH

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Metalický Typ vidu - Rychlost 10 / 100 /

504 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

TP-Link TL-SM5310-T, 10G Metalický modul, SFP+

981 Kč 

bez DPH

1 187 Kč 

s DPH

ML-S+2733-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270/1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR) Duplex: full only Connectivity: Connec

363 Kč 

bez DPH

439 Kč 

s DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní

283 Kč 

bez DPH

342 Kč 

s DPH

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip

16 782 Kč 

bez DPH

20 306 Kč 

s DPH

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 Formát:

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ mod

1 240 Kč 

bez DPH

1 500 Kč 

s DPH

TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

259 Kč 

bez DPH

313 Kč 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC

1 503 Kč 

bez DPH

1 819 Kč 

s DPH

Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switches (no cross-series stacking), 0.5m, Customer Kit

546 Kč 

bez DPH

660 Kč 

s DPH

D-Link DPE-302GE 2-Port Gigabit PoE Extender

1 931 Kč 

bez DPH

2 337 Kč 

s DPH

Tento optický kabel Dell zajišťuje konektivitu na vzdálenost až 3 m. Je určen pro vhodné platformy Dell . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP+ Rychlost: 10 Gbps Délka: 3 m Konektor

748 Kč 

bez DPH

905 Kč 

s DPH

Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km Reach - Kit

3 306 Kč 

bez DPH

4 000 Kč 

s DPH

TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m

441 Kč 

bez DPH

534 Kč 

s DPH

XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prv..

2 464 Kč 

bez DPH

2 981 Kč 

s DPH

ML-S+2733-20 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270/1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je "cisco compatibile

399 Kč 

bez DPH

483 Kč 

s DPH

ML-S+3327-20 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je "cisco compatibile

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km

727 Kč 

bez DPH

880 Kč 

s DPH

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

1 847 Kč 

bez DPH

2 235 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • P

    Poslední kusy

  • S

    Snížená cena

  • A

    Akce!

  • D

    Doporučujeme

  • D

    Doprodej

  • N

    Nedostupné

  • L

    Lepší cena po přihlášení

  • ALL

    - Na skladě
  • EXT

    - U dodavatele
  • XVD

    - U externích dodavatelů
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Na dotaz

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)