LC-SC

LC-SC

Optické patch kabely, LC-SC

Parametrický filtr

Cena

78
601

Filtr skladu

Dostupnost:

Sklad

Podrobné vyhledávání

Vyhledávání v této větvi:
Zobrazit filtr
V nabídce je: Počet produktů v nabídce: 72 produktů
zavřít
 

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délk

97 Kč 

bez DPH

117 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délk

221 Kč 

bez DPH

267 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délk

281 Kč 

bez DPH

340 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délk

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délk

283 Kč 

bez DPH

342 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC -SC; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délka

160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC -SC; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délka

144 Kč 

bez DPH

174 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC -SC; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Délka

138 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
91 Kč 

bez DPH

110 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel OM3 s konektory LC- SC. Bezhalogenový materiál; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm průměr obalu jádra 125µm) průměr kabelu:1,8mm třída OM3

241 Kč 

bez DPH

292 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel OM3 s konektory LC- SC. Bezhalogenový materiál; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm průměr obalu jádra 125µm) průměr kabelu:1,8mm třída OM3

407 Kč 

bez DPH

492 Kč 

s DPH

Typ produktu: Optický kabel Patchcord 9/125 duplex; Typ: LC-SC; Délka kabelu: 1m

Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm průměr obalu jádra 125µm) průměr kabelu:1,8mm třída OM3; Konektory: LC(M) - SC(M); Další

198 Kč 

bez DPH

240 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm průměr obalu jádra 125µm) průměr kabelu:1,8mm třída OM3; Konektory: LC(M) - SC(M); Další

177 Kč 

bez DPH

214 Kč 

s DPH

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

262 Kč 

bez DPH

317 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.; Konektory: LC(M) - SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Šířka pásma:

167 Kč 

bez DPH

202 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.; Konektory: LC(M) - SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Šířka pásma:

177 Kč 

bez DPH

214 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.; Konektory: LC(M) - SC(M); Kabel: * 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) * průměr kabelu: 1,8mm * třída OM4; Šířka pásma: třída OM4;

202 Kč 

bez DPH

244 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.; Konektory: LC(M) - SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Šířka pásma:

226 Kč 

bez DPH

273 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.; Konektory: LC(M) - SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Šířka pásma:

258 Kč 

bez DPH

312 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.; Konektory: LC(M) - SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Šířka pásma:

367 Kč 

bez DPH

444 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Dé

106 Kč 

bez DPH

128 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - SC; Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Délk

Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; <b..

167 Kč 

bez DPH

202 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; <b..

193 Kč 

bez DPH

234 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • P

    Poslední kusy

  • S

    Snížená cena

  • A

    Akce!

  • D

    Doporučujeme

  • D

    Doprodej

  • N

    Nedostupné

  • L

    Lepší cena po přihlášení

  • ALL

    - Na skladě
  • EXT

    - U dodavatele
  • XVD

    - U externích dodavatelů
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Na dotaz

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)