LC-ST

LC-ST

Optické patch kabely, LC-ST

Parametrický filtr

Cena

102
803

Filtr skladu

Dostupnost:

Sklad

Podrobné vyhledávání

Vyhledávání v této větvi:
Zobrazit filtr
V nabídce je: Počet produktů v nabídce: 50 produktů
zavřít
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cable diameter

93 Kč 

bez DPH

113 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Délk

200 Kč 

bez DPH

242 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Délk

280 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
210 Kč 

bez DPH

254 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Délk

290 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
219 Kč 

bez DPH

265 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr jádra 9µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Délk

373 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

duplexní optický kabel s konektory LC -ST; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Délka

113 Kč 

bez DPH

137 Kč 

s DPH

Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter 3mm • Cable color

152 Kč 

bez DPH

184 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm průměr obalu jádra 125µm) průměr kabelu:1,8mm třída OM3; Konektory: LC(M) - ST(M); Další

241 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.; Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 50µm průměr obalu jádra 125µm) průměr kabelu:1,8mm třída OM3; Konektory: LC(M) - ST(M); Další

250 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
193 Kč 

bez DPH

234 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.; Konektory: LC(M) - ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Další informace: -

212 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
163 Kč 

bez DPH

197 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.; Konektory: LC(M) - ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Další informace: -

230 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.; Konektory: LC(M) - ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Další informace: -

257 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
199 Kč 

bez DPH

241 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.; Konektory: LC(M) - ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Další informace: -

263 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.; Konektory: LC(M) - ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Další informace: -

333 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
251 Kč 

bez DPH

304 Kč 

s DPH

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC.; Konektory: LC(M) - ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) průměr kabelu: 1,8mm třída OM4; Další informace: -

502 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
391 Kč 

bez DPH

473 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P..

220 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P..

238 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P..

237 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P..

201 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 50/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P..

215 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
171 Kč 

bez DPH

207 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 50/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P..

160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; <b..

220 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; <b..

215 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
171 Kč 

bez DPH

207 Kč 

s DPH

Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; <b..

237 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • P

    Poslední kusy

  • S

    Snížená cena

  • A

    Akce!

  • D

    Doporučujeme

  • D

    Doprodej

  • N

    Nedostupné

  • L

    Lepší cena po přihlášení

  • ALL

    - Na skladě
  • EXT

    - U dodavatele
  • XVD

    - U externích dodavatelů
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Na dotaz

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)