Sony gramofon PS-LX310BT, BT, RCA, AUX

Sony gramofon PS-LX310BT, BT, RCA, AUX
 

-5%

Part Nr.

PSLX310BT.CEL

Kód zboží

1690790

Výrobce
Sony
EAN

4548736091948

Záruka
24 Měsíců

Vychutnejte si bohatý zvuk gramofonových desek díky možnosti snadného připojení BLUETOOTH®, jednoduchému ovládání a vysoce kvalitní konstrukci poskytující krásný zážitek z poslechu. S gramofonem PS-LX310BT si užijete či

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Běžná prodejní cena s DPH
6 489 Kč
Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
Vaše cena s DPH
6 184 Kč
Vaše cena bez DPH
5 111 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Vychutnejte si bohatý zvuk gramofonových desek díky možnosti snadného připojení BLUETOOTH®, jednoduchému ovládání a vysoce kvalitní konstrukci poskytující krásný zážitek z poslechu. S gramofonem PS-LX310BT si užijete čistý a přirozený zvuk, ať už znovu prožíváte své oblíbené elpíčko nebo sdílíte fantastickou reedici s rodinou. Díky novému přímému designu a odolné hliníkové konstrukci raménko přenosky lépe sleduje drážku, a zajišťuje tak stabilní přehrávání, bohatý a čistý zvuk a mohutné basy. Silný protiprachový kryt pro přehrávání s dokonalými výškami Silnější protiprachový kryt tlumí akustický tlak z reproduktorů, a zlepšuje tak stabilitu a zmenšuje zkreslení. Kryt lze také odstranit, takže se můžete rozhodnout pro poslech hudby podle svého uvážení. Specifikace: SYSTÉM JEDNOTKY: S řemenovým pohonem RYCHLOST: 33 1/3 ot./min, 45 ot./min TALÍŘ: Z odlévaného hliníku, průměr 296 mm MATERIÁL RAMÉNKA: Hliník VYMĚNITELNÝ HEADSHELL: Ne TYP PŘENOSKY: mm AUTOMATICKÉ SPUŠTĚNÍ: Ano AUTOMATICKÝ NÁVRAT: Ano AUTOMATICKÉ ZASTAVENÍ: Ano KONEKTOR NEBO KABELY RCA: Kabel RCA UZEMŇOVACÍ SVORKA: Ne VÝSTUP PHONO: Ano LINKOVÝ VÝSTUP (VESTAVĚNÝ PŘEDZESILOVAČ PHONO): Ano PŘEPÍNAČ ZESÍLENÍ: Nízké (–4 dB) / střední (0 dB) / vysoké (+6 dB) PŘEPÍNAČ PHONO / LINKOVÉHO VSTUPU: Ano KONEKTOR USB: Ne Odkaz na stránky výrobce https://www.sony.cz/electronics/audiokomponenty/ps-lx310bt/specifications#features

  Poznámka výrobce:

  Sony je globální elektronická společnost se sídlem v Japonsku. Založil ji v roce 1946 Akio Morita a Masaru Ibuka. Sony je známé pro své inovativní produkty v různých odvětvích, jako jsou spotřební elektronika, zábavní průmysl, komunikace, herní konzole a profesionální audio a video zařízení.

  Společnost Sony je známá svými populárními produkty, jako jsou televize Bravia, herní konzole PlayStation, fotoaparáty Cyber-shot, audio systémy Walkman, sluchátka Sony, mobilní telefony Xperia a mnoho dalšího. Sony také produkuje filmy a televizní pořady skrze Sony Pictures Entertainment a hudbu skrze Sony Music Entertainment.

  V rámci spotřební elektroniky se Sony snaží poskytnout uživatelům vysoce kvalitní zážitek a inovativní technologie. V oblasti zábavy a herního průmyslu se Sony PlayStation stala jednou z nejpopulárnějších herních konzolí na trhu. Dále společnost Sony vyrábí profesionální kamery, audio zařízení a další technologie pro filmy, televizi a další profesionální účely.

  Sony je známé také svým důrazem na design a kvalitu svých produktů. Společnost si získala renomé jako spolehlivý výrobce elektroniky a její značka je často považována za symbol kvality a inovace.

  Stránky výrobce:

  http://www.sony.cz

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA