SONY PlayStation 5

SONY PlayStation 5
 

Produkt není momentálně v nabídce

Part Nr.

711719799290

Kód zboží

1684071

Výrobce
Sony
EAN

711719799290

Záruka
24 Měsíců

Je pohánená osmijádrovým procesorem AMD Zen 2, který je vyráben 7nm technologií. O okamžitý start každé hry a její plynulý chod se postará SSD disk. Prináší sebou výrazne vylepšený ovladac s haptickou odezvou - nový název - DualSense. Samozrejmostí je

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Je pohánená osmijádrovým procesorem AMD Zen 2, který je vyráben 7nm technologií.
  O okamžitý start každé hry a její plynulý chod se postará SSD disk.
  Prináší sebou výrazne vylepšený ovladac s haptickou odezvou - nový název - DualSense.
  Samozrejmostí je podpora Ray Tracingu, který zaprícinuje dokonalé vykreslování svetelných paprsku.

  Plnohodnotné hraní ve 4K
  Nemejte strach, že byste s novým PlayStationem 5 nedopráli vaší 4K televizi to nejlepší. Výkon osmijádrového procesoru AMD Zen 2 a grafiky Navi se postarají o co nejhladší chod. A díky integrovanému SSD disku vás nebudou trápit ani dlouhé nacítací obrazovky.

  Dejte vibracím sbohem. Prichází haptická odezva
  DualShock pro PlayStation 5 má mít prizpusobitelná zadní tlacítka L2 a R2. Díky tomu si totiž programátori her budou moci v jednotlivých titulech naprogramovat odlišnou sílu stisku. Napríklad pri automobilových honickách tak budou moci vývojári upravit sílu mackání podle toho, v jakém aute zrovna jedete. Ve starším to dá více práce než v novejším, což by melo navodit opet reálnejší atmosféru. Nový Dualshock pak nabídne baterii s vyšší kapacitou, kompatibilitu s rozhraním USB-C, ale i vylepšený reproduktor.

  Poznámka výrobce:

  Sony je globální elektronická společnost se sídlem v Japonsku. Založil ji v roce 1946 Akio Morita a Masaru Ibuka. Sony je známé pro své inovativní produkty v různých odvětvích, jako jsou spotřební elektronika, zábavní průmysl, komunikace, herní konzole a profesionální audio a video zařízení.

  Společnost Sony je známá svými populárními produkty, jako jsou televize Bravia, herní konzole PlayStation, fotoaparáty Cyber-shot, audio systémy Walkman, sluchátka Sony, mobilní telefony Xperia a mnoho dalšího. Sony také produkuje filmy a televizní pořady skrze Sony Pictures Entertainment a hudbu skrze Sony Music Entertainment.

  V rámci spotřební elektroniky se Sony snaží poskytnout uživatelům vysoce kvalitní zážitek a inovativní technologie. V oblasti zábavy a herního průmyslu se Sony PlayStation stala jednou z nejpopulárnějších herních konzolí na trhu. Dále společnost Sony vyrábí profesionální kamery, audio zařízení a další technologie pro filmy, televizi a další profesionální účely.

  Sony je známé také svým důrazem na design a kvalitu svých produktů. Společnost si získala renomé jako spolehlivý výrobce elektroniky a její značka je často považována za symbol kvality a inovace.

  Stránky výrobce:

  http://www.sony.cz

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA