SONY PS5 DualSense Sterling Silver

SONY PS5 DualSense Sterling Silver
 
Part Nr.

PS711000040729

Kód zboží

1711736

Výrobce
Sony
Záruka
24 Měsíců

Vnes si do hraní nový metalický styl s bezdrátovými ovladači DualSense z kolekce Deep Earth. Tato kolekce je inspirována silnými odstíny z hlubin naší planety. Na výběr máš ze sopečné Volcanic Red, svůdné Cobalt Blue a elegantní Sterling Silver. Bezdrá

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 516 Kč
Vaše cena bez DPH
1 253 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Vnes si do hraní nový metalický styl s bezdrátovými ovladači DualSense z kolekce Deep Earth. Tato kolekce je inspirována silnými odstíny z hlubin naší planety. Na výběr máš ze sopečné Volcanic Red, svůdné Cobalt Blue a elegantní Sterling Silver.

  Bezdrátový ovladač DualSense pro konzole PS5 přináší nevídanou hmatovou odezvu2, dynamické adaptivní spouště2 a vestavěný mikrofon – to vše v ikonickém designu.

  Adaptivní spouště
  Zažij proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím. Fyzicky ucítíš své akce na obrazovce – od natahování tuhé tětivy luku až po sešlápnutí brzd rychle jedoucího auta.

  Hmatová odezva
  Díky duálnímu pohonu, který nahrazuje tradiční vibrující motorky, fyzicky ucítíš to, co se děje ve hře. Tyto dynamické vibrace budou ve tvých rukou simulovat nejrůznější situace od prostředí až po zpětný ráz zbraní.

  Poznámka výrobce:

  Sony je globální elektronická společnost se sídlem v Japonsku. Založil ji v roce 1946 Akio Morita a Masaru Ibuka. Sony je známé pro své inovativní produkty v různých odvětvích, jako jsou spotřební elektronika, zábavní průmysl, komunikace, herní konzole a profesionální audio a video zařízení.

  Společnost Sony je známá svými populárními produkty, jako jsou televize Bravia, herní konzole PlayStation, fotoaparáty Cyber-shot, audio systémy Walkman, sluchátka Sony, mobilní telefony Xperia a mnoho dalšího. Sony také produkuje filmy a televizní pořady skrze Sony Pictures Entertainment a hudbu skrze Sony Music Entertainment.

  V rámci spotřební elektroniky se Sony snaží poskytnout uživatelům vysoce kvalitní zážitek a inovativní technologie. V oblasti zábavy a herního průmyslu se Sony PlayStation stala jednou z nejpopulárnějších herních konzolí na trhu. Dále společnost Sony vyrábí profesionální kamery, audio zařízení a další technologie pro filmy, televizi a další profesionální účely.

  Sony je známé také svým důrazem na design a kvalitu svých produktů. Společnost si získala renomé jako spolehlivý výrobce elektroniky a její značka je často považována za symbol kvality a inovace.

  Stránky výrobce:

  http://www.sony.cz

  Parametry

  Barva: 

  stříbrná

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA