Triton 19" kontejnerový rozvaděč 12U, 1000hl, barva černá, pechové dveře

Triton 19" kontejnerový rozvaděč 12U, 1000hl, barva černá, pechové dveře
 
Part Nr.

RCA-12-A61-CAX-A1

Kód zboží

1310566

Výrobce
TRITON
EAN

8595105042113

Záruka
24 Měsíců

Delta C je představitelem řešení vybočujících z řady běžných rozvaděčů. Jeho konstrukce je od počátku směřována pro soustředění infrastruktury kancelářské sítě pod jeden z pracovních stolů. Rozvaděč o šířce 600mm a jednotné výšce 12U se vyrábí ve třech hl

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
13 516 Kč
Vaše cena bez DPH
11 170 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  Delta C je představitelem řešení vybočujících z řady běžných rozvaděčů. Jeho konstrukce je od počátku směřována pro soustředění infrastruktury kancelářské sítě pod jeden z pracovních stolů. Rozvaděč o šířce 600mm a jednotné výšce 12U se vyrábí ve třech hloubkových verzích – 800, 900 a 1000 mm. Dva páry plynule nastavitelných vertikálních lišt jsou u verzí hlubokých 900 a 1000mm doplněny ještě středovým párem. Doporučené maximální zatížení rozvaděče je 200kg.

  Přední celoskleněné dveře lze na masivních pantech otevřít téměř pod úhlem 180° a získat tak pohodlný přístup k instalovaným technologiím. jejich případná demontáž nebo změna smyslu otvírání zprava do leva je otázkou několika minut. Zadní kryt je možno z rozvaděče sejmout po odemčení zámků. V krytu se nacházejí dva kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Další kabelové vstupy jsou na dně rozvaděče vždy u přední a zadní stěny.

  Rozvaděč je určen pro umístění na kolečka která jsou součástí příbalu stejně jako protiprachový kartáč pro utěsnění kabelů. Chlazení aktivních prvků sítě zajišťuje vzduch proudící perforací rozvaděče.

  Standardní rozvaděč Delta C obsahuje:

  Celoskleněné dveře s panty a zámkem, na objednávku mohou být dveře celoplechové nebo perforované. Konstrukce otevírání dveří umožňuje jednoduchou demontáž.
  Odnímatelný zadní kryt zabezpečený zámky na stejný klíč jako přední dveře.
  Prostupy pro kabely na horní a spodní hraně zadního krytu, další dva v základně rozvaděče u přední a zadní stěny. Každý z prostupů je zakryt vylamovacími záslepkami.
  Dva páry hloubkově stavitelných vertikálních lišt ve verzi hluboké 800mm, třetí pár vertikálních lišt je součástí rozvaděčů hlubokých 900 a 1000mm bez příplatku.
  Nalepovací záslepku s protiprachovým kartáčem na utěsnění kabelů.
  Kolečka pro snadnou manipulaci s rozvaděčem.
  Perforaci spodní a horní části pro přirozenou ventilaci.
  Kompletní systém zemnění jednotlivých částí rozvaděče.
  Příbal se základním montážním materiálem.

  Poznámka výrobce:

  Firma Tritón Pardubice s.r.o. byla založena koncem roku 1993 v Pardubicích, průmyslovém městě v centru České Republiky. Zpočátku byla hlavní činnost společnosti zaměřena na prodej komponent pro výstavbu počítačových sítí.

  V souvislosti s  nástupem strukturovaných kabeláží a prudkým rozvojem GSM sítí začala firma nabízet 19“ rozvaděče. Silná tradice strojírenské výroby v regionu vedla k myšlence vyrábět tyto rozvaděče vlastními silami. Výroba se postupně rozšiřovala a od roku 2001 je výrobní závod a sídlo firmy umístěn v lokalitě Pardubice – Starý Mateřov.

  Stránky výrobce:

  http://www.triton.cz

  Parametry

  Barva: 

  černá

  nad rozměr: 

  1

  Zařazení produktu

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA