Ubiquiti UniFi Access Hub

Ubiquiti UniFi Access Hub
 
Part Nr.

UA-Hub

Kód zboží

1605862

Výrobce
Ubiquiti Networks
EAN

817882029117

Záruka
24 Měsíců

UniFi® Access Hub is an intelligent IP networked single door controller, a part of UniFi Access solution. The UniFi Access Hub comes with versatile interfaces, including support for most electric bolts/strikes, magnetic locks, and 12V access accessories s

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 937 Kč
Vaše cena bez DPH
4 080 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  UniFi® Access Hub is an intelligent IP networked single door controller, a part of UniFi Access solution. The UniFi Access Hub comes with versatile interfaces, including support for most electric bolts/strikes, magnetic locks, and 12V access accessories such as motion sensors, push buttons, and alarms. The three Ethernet PoE powered reader interfaces minimize need for wiring work and offer a convenient way to add a UniFi G3-Flex surveillance camera for additional security. The seamlessly integrated UniFi Access solution is managed with UniFi Access Controller software. Easily manage users, visitors, schedules, and access policies with the with the intuitive browser-based interface.

  Features:
  Powered by 802.3bt (PoE++) switch
  Three 802.3af PoE ports for UniFi readers and G3 Flex surveillance camera
  12V powered and dry relays compatible with most locks
  Four inputs for motion sensors, request-to-exit devices and door position switch
  Managed with UniFi Access Controller in UDM-Pro
  DIN-rail mounting

  Note: UniFi Dream Machine Pro is required to run UniFi Access

  Poznámka výrobce:

  Ubiquiti Networks je americká technologická společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu síťových zařízení pro podnikovou i domácí síťovou infrastrukturu. Byla založena v roce 2005 a sídlí v Kalifornii.

  Značka Ubiquiti Networks je známá svými inovativními a vysokovýkonnými produkty, které jsou navrženy pro poskytování vysokorychlostního internetu, bezdrátovou konektivitu a síťovou správu. Mezi nejznámější produkty patří přístupové body (Access Points) pro Wi-Fi sítě, bezdrátové routery, měniče (switches), antény a další síťová zařízení.

  Ubiquiti Networks se významně podílí na rozvoji technologie Mesh networking, která umožňuje vytvořit výkonnou a spolehlivou bezdrátovou síť pokrývající velké prostory. Jejich produkty jsou často využívány poskytovateli internetových služeb, malými i středními podniky a také domácnostmi.

  Společnost je také známá pro svůj software UniFi, který umožňuje správu a monitorování síťových zařízení přes jednoduché uživatelské rozhraní.

  Ubiquiti Networks si získala mezinárodní uznání a vybudovala si silnou pozici v oblasti sítových technologií. Jejich přístupové body jsou často chváleny pro svoji vysokou výkonnost, spolehlivost a cenovou dostupnost.

  Stránky výrobce:

  https://www.ui.com

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA