Update ESET HOME Security Essential - 2 instalace na 2 roky, elektronicky

Update ESET HOME Security Essential - 2 instalace na 2 roky, elektronicky

Lepší cena po přihlášení

-10%

Kód zboží

1704856

Výrobce
Eset

Prodloužení stávající licence. Pro vyřízení objednávky je nutné sdělit číslo stávající licence. Prosíme o uvedení tohoto čísla do poznámky objednávky.

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Běžná prodejní cena s DPH
2 224 Kč
Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
Vaše cena s DPH
2 003 Kč
Vaše cena bez DPH
1 655 Kč bez DPH
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Popis a parametry

  Popis produktu

  ESET nabízí nejlepší antivirus pro domácnosti a osobní užití s technologií NOD32. Antivirový program ESET zaručuje bezpečný internet a ochranu dat před viry, malwarem, nebezpečným spamem i phishingem. Samozřejmostí jsou pravidelné kontroly a čištění počítače. Pro zajištění bezpečí vašich dětí na internetu je tu rodičovská kontrola. Navíc se jedná o jeden z nejméně náročných antivirů na trhu. Zpomalování vašeho zařízení kvůli antiviru je minulostí.

   

  • Nová edice - Nové verze produktů včetně antiviru reagují na nejaktuálnější hrozby současnost a přináší řadu vylepšení.
  • Rychlost a spolehlivost - Rychlý a spolehlivý výkon antiviru vám umožní hrát, pracovat a prohlížet internet bez zpomalení.
  • Detekce všech typů hrozeb - Antivirus vyniká detekcí všech typů malwaru, včetně virů, ransomwaru, červů a spywaru. Dokladem jsou výsledky testů antivirových laboratoří.
  • Pokročilé technologie - Špičková technologie NOD32 chrání počítače již více než 30 let. Nová verze přináší pokročilé strojové učení a skener systémového registru Windows.

   

  Tato edice obsahuje funkce:

  • Nepřetržitá ochrana 24/7
  • Rychlá kontrola bez vyrušení
  • Nonstop ochrana bankovnictví a zabezpečený internetový prohlížeč
  • Chráněné chytré telefony a chytré domácnosti

   

  Neobsahuje funkce:

  • Bezpečné přihlašování pomocí správce hesel (edice Premium)
  • Šifrování citlivých dat a fotografií (edice Premium)
  • Vyčištění metadat zajišťuje zvýšenou ochranu soukromí (edice Ultimate)
  • Blokace nevyžádaných notifikací (edice Ultimate)
  • Neomezená VPN (edice Ultimate)

  Zákazníci po celém světě oceňují produkty ESET. Přidejte se k nim a vyzkoušejte zdarma řešení pro počítač, tablet nebo mobilní telefon. Jste student, učitel nebo držitel průkazu ZTP - využijte slevu až 50%.

  Pomocí aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích. Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a tweety těch, co vás sledují. Anti-Theft Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení. Vytvořte si účet na my.eset.com a sledujte aktivitu na zařízení. Ochrana před krádeží identity Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, foto, video atd.) a zůstaňte v bezpečí při použití veřejného Wi-Fi připojení. Bezpečný internet pro děti Ukažte dětem jen pozitivní stránku používání internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat více než 20 kategorií internetových stránek s potenciálně nevhodným či nebezpečným obsahem a v případě potřeby takovou stránku manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek. Využijte plný výkon počítače Při každodenní aktivitě na počítači, která může zahrnovat i náročné operace typu návrhu grafiky nebo hraní počítačových her, není žádoucí, aby docházelo ke zpomalení počítače díky činnosti antivirového řešení. ESET Smart Security byl navržen s ohledem na nízké zatížení systémových prostředků, díky kterým má počítač vždy dostatek výkonu. Jednoduchá instalace a nastavení ESET Smart Security nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v ovládání. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám. ESET HOME Propojení s platformou ESET HOME umožňuje snadnou správu zakoupeného předplatného, přidávat a chránit nová zařízení a stahovat nebo aktualizovat bezpečnostní řešení. Zároveň můžete v závislosti na konkrétním předplatném využívat další výkonné bezpečnostní funkce, jako je ochrana identity, virtuální privátní síť VPN nebo správce hesel.

  Poznámka výrobce:

  ESET spol. s r.o. je slovenská softwarová firma, která se specializuje na kybernetickou bezpečnost. ESET vyvíjí a poskytuje bezpečnostní software ve více než 200 zemích světa.

  Společnost vznikla formálně v roce 1992 v Bratislavě v Československu, nicméně první antivirový program vyvinuli její později spoluzakladatelé Miroslav Trnka a Peter Paško již v roce 1987. V současnosti je ESET pravidelně oceňován jako nejúspěšnější slovenská firma roku.

  Stránky výrobce:

  https://www.eset.com

  Kontaktujte nás

  Kontaktujte nás

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Váš e-mail
  Popis chyby / závady
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA